Reklama
Gmina Szczurowa. 100. urodziny Pani Genowefy Krupy
WYDARZENIA - Szczurowa
piątek, 22 maja 2020 14:08

14 maja mieszkanka naszej gminy, Pani Genowefa Krupa obchodziła wspaniały jubileusz 100. urodzin. Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal, który, w imieniu wszystkich mieszkańców naszej gminy, złożył jej najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz wielu kolejnych lat życia w najlepszym zdrowiu. Wraz z życzeniami czcigodna Jubilatka otrzymała bukiet stu róż oraz książkę o życiu św. Jana Pawła II. Wójt przekazał Pani Genowefie również listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .