Reklama
Gmina Dębno. Na jesieni otwarcie nowej hali sportowej
WYDARZENIA - Dębno
środa, 27 maja 2020 13:21

Na jesień zaplanowano wielkie otwarcie hali sportowej w Dębnie. Największego i najnowocześniejszego typu obiektu nie tylko w powiecie brzeskim, ale i całym regionie... Mam nadzieję, że do tego czasu pandemia koronawirusa przejdzie do historii. Oczywiście w tej sytuacji, pewnej niepewności, jak sytuacja epidemiologiczna będzie się rozwijała, nie podejmujemy jeszcze konkretnych działań. Marzy nam się, by tegoroczne Święto Edukacji Narodowej, może nawet o charakterze wojewódzkim, odbyło się w Dębnie. Rzeczywiście prace przebiegają bardzo sprawnie. Można powiedzieć, że została tylko „kosmetyka” – mówi wójt Wiesław Kozłowski.


Mam nadzieję, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej, obiekt zostanie oficjalnie przekazany szkolnej  społeczności. Nie mam cienia wątpliwości, że jest to sztandarowa  inwestycja tej kadencji samorządu. Budowa nowoczesnej hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie, o której mówiło się od wielu lat, materializuje się. W tym przypadku moja determinacja,. Ale także determinacja radnych tej i poprzedniej kadencji, jest ogromna.  Udało nam się pozyskać dodatkowe środki z PFRON na dostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przypomnę, że cztery miliony przekazał nam minister sportu. Była to najwyższa z możliwych dotacji – dodaje wójt Kozłowski.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .