Zakliczyn. Nowe inwestycje na obiekcie sportowo-rekreacyjnym
WYDARZENIA - Region Tarnowski
czwartek, 04 czerwca 2020 22:32

Zwiększona zostanie atrakcyjność oraz unowocześniony zostanie obiekt sportowo-rekreacyjny LKS Dunajec w Zakliczynie. Środki finansowe na ten cel pozyskano z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Dunajec – Biała”. W ramach zaplanowanych prac zostanie wykonana m.in. zewnętrzna elewacja trybun przy boisku LKS Dunajec. Ułożone zostaną płytki, wymalowane i wyszpachlowane ściany oraz zamontowane zostaną umywalki w pomieszczeniach przeznaczonych pod ogólnodostępną toaletę dla kibiców oraz w szatniach dla trenerów i sportowców, a także w kotłowni ogrzewającej obiekt trybun sportowych.

Obiekt zostanie wyposażony w tablicę wyników powieszoną na budynku hali sportowej oraz boks dla spikera, który będzie elementem mobilnym (platforma na kółkach). Zamontowane zostanie ogrodzenie o wysokości do 2 metrów, które poprawi bezpieczeństwo korzystających z obiektu. Ponadto zamontowane zostaną nowe siatki ochronne do istniejących słupków tzw. piłkochwytyoraz zostaną wymienione na nowe punkty oświetlenia umieszczone na budynku sali sportowej. - Cały czas dokładamy starań, aby obiekt sportowo-rekreacyjny w Zakliczynie był coraz bardziej nowoczesny i coraz bardziej atrakcyjny. Aby jak najlepiej służył nie tylko sportowcom, ale także wszystkim korzystającym z niego mieszkańcom naszej gminy. Warto podkreślić, że obiekt otwarty jest w każdy dzień tygodnia i dostępny dla każdej grupy odbiorców – twierdzi burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak. Na przeprowadzenie tych prac LKS Dunajec Zakliczyn będzie miał 60 tys. zł.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .