Jak na grzyby to do Ryglic
WYDARZENIA - Region Tarnowski
czwartek, 04 czerwca 2020 22:31

 W tym roku wyjątkowo wcześnie rozpoczął się sezon grzybobrania w Gminie Ryglice. W związku z tym, że dochodziły do mnie sygnały od mieszkańców, to postanowiłem osobiście wybrać się na grzyby. Okazało się, że rzeczywiście rosną piękne prawdziwki - borowiki szlachetne, na które już dziś zapraszam do naszej gminy. Oprócz lasów bogatych w runo leśne, grzyby, można wypocząć w pensjonatach i agroturystyce oraz skosztować potraw regionalnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Jeżeli Rząd RP przyjmie odpowiednią ustawę, to bon turystyczny również będzie można zrealizować w Gminie Ryglice. Serdecznie zapraszam, wszystkich zwiedzających, turystów oraz rodziny wielopokoleniowe do naszej gminy na wypoczynek – zaprasza burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn.

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .