Wojnicz. Burmistrz z jednogłośnym absolutorium
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 06 czerwca 2020 09:01

Podczas ostatniej sesji wojniccy radni jednogłośnie udzielili absolutorium Burmistrzowi Wojnicza z tytułu wykonania budżetu Gminy Wojnicz za 2019 rok. 4 czerwca odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej w Wojniczu. Głównymi punktami obrad były te dotyczące raportu o stanie gminy za 2019 r. oraz absolutorium dla burmistrza Tadeusza Bąka.

Radni Rady Miejskiej w Wojniczu podsumowali i dokonali oceny pracy burmistrza za rok 2019. Po wysłuchaniu sprawozdania finansowego z wykonania budżetu jednogłośnie udzielili burmistrzowi Tadeuszowi Bąkowi absolutorium. – To jest nasz wspólny wynik, realizujemy wspólnie misję pracy dla lokalnej społeczności. Zmiany które zaszły w naszej gminie na przestrzeni ostatniego roku są efektem właśnie tej pracy i mam nadzieję, że są zauważalne i doceniane przez naszych mieszkańców – powiedział burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .