Reklama
Rodzinny Dom Opieki STAŚ w nowej lokalizacji
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 16 listopada 2020 16:10

sta1aRodzinny Dom Opieki STAŚ  w nowej lokalizacji.


Przyjmujemy osoby starsze i niepełnosprawne na pobyty stałe i okresowe.

Zapewniamy opiekę m.in.:
poszpitalną w tym: po zabiegach operacyjnych, złamaniach, endoprotezach, urazach,
udarach mózgu,
z chorobą Parkinsona,
z chorobą Alzhaimera, z demencją


sta2aOd kilku tygodni  Rodzinny Dom Opieki STAŚ w Gnojniku działa w nowej lokalizacji.Obecnie  to harmonijne połączenie nowoczesnego obiektu, specjalnie zaprojektowanego i wybudowanego, tak aby spełniał wszystkie potrzeby mieszkańców i umożliwiał codzienne funkcjonowanie w komfortowych warunkach, profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego, doświadczonego zespołu pracowników i najlepszych tradycji opieki nad seniorami i osobami niepełnosprawnymi.


Zapewniamy taką opiekę, jaką każdy z nas chciałby być otoczony. Nasi podopieczni objęci są całodobową opieką lekarsko-pielęgniarską i psychologiczną.  Każdy mieszkaniec objęty jest  indywidualnym programem rehabilitacyjnym, obejmującym zajęcia w doskonale wyposażonych salach terapeutycznych lub - jeżeli sytuacja tego wymaga - rehabilitacją przyłóżkową. Pokoje mieszkańców są przestronne, jasne, zapewniające pełen komfort i intymność. Każdy 
z własnym węzłem sanitarnym oraz telewizorem.


sta3aObiekt zlokalizowany jest na ponad hektarowej działce, otoczony  przepięknym , wprost bajecznym ogrodem , którego bogata kolekcja roślin powoduje, że wszystko nieustannie zmieniać się będzie wraz z porami roku. Widoki zarówno z okien pensjonariuszy, jak również z przeszklonych sal terapeutyczno - rehabilitacyjnych zapierają dech w piersiach. Całość obiektu  jest ogrodzona, monitorowana i w pełni bezpieczna.

Wszystko to sprawia, że rodzinny Dom Opieki Staś  zdobywa coraz większą renomę i  rodziny chętnie umieszczają u nas swoich krewnych. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzeni naszej opiece pacjenci czuli się u nas dobrze, a rodziny miały pewność, że ich bliskimi  opiekuje się   doświadczony, odpowiedzialny i pełni empatii personel. Posiadamy prawie 20 letnie doświadczenie w świadczeniu usług medycznych, a od sześciu lat w prowadzimy Rodzinny Dom Opieki Staś.


Zapraszamy do odwiedzenia RDO STAŚ i zapoznania się na miejscu z naszą ofertą i warunkami w jakich mieszkają pensjonariusze Rodzinnego Domu Opieki Staś.
32-864 Gnojnik 740  tel. 662 046 764 lub 604 052 326


 www.stas.gnojnik.eu

[reklama]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr112020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .