Reklama
Porąbka Uszewska. Po latach pracy
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 02 listopada 2020 21:05

W Bibliotece Publicznej w Porąbce Uszewskiej odbyło się pożegnalne spotkanie Danuty Łazarz, zastępcy dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury do spraw bibliotek, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wspólnie z Dyrektorem Dębińskiego Centrum Kultury Łukaszem Przybyło złożyli Pani Danucie podziękowania za długoletnią, pełną zaangażowania i profesjonalną pracę w Bibliotece Publicznej w Porąbce Uszewskiej.

 

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło także, bukietów pięknych kwiatów oraz upominków, które będą miłą pamiątką i ciepłym wspomnieniem. Pani Danuta to bibliotekarka z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem z pasją, miłością nie tylko do książek ale przede wszystkim do człowieka.  Osoba z otwartym umysłem przejawiającym się w innowacyjności prowadzonych działań na rzecz rozwoju czytelnictwa na terenie gminy Dębno a także i poza nią.  Pani Danuta poprzez aktywny udział w życiu literackim, swoją postawę i szczerość  gromadziła w domowej atmosferze swoich czytelników. Życzymy długiej i spokojnej emerytury w zdrowiu oraz realizowania własnych pasji już na emeryturze.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .