Reklama
Borzęcin. Dzieci z wielkim sercem
WYDARZENIA - Borzęcin
środa, 16 grudnia 2020 00:55

Nie od dzisiaj wiadomo, że Święta Bożego Narodzenia to czas okazywania dobra innym. W tym przedświątecznym okresie, w którym doświadcza się wiele dobra i miłości, pojawia się znakomita okazja do dzielenia się z innymi oraz budowania dziecięcego systemu wartości. Uczymy dzieci szacunku i miłości do drugiego człowieka. Dlatego też z inicjatywy Elżbiety Płanety w Przedszkolu w Przyborowie została przeprowadzona akcja „Dar serca” – podaruj cząstkę swojego małego serduszka osobom starszym, często samotnym. Spraw aby na twarzach tych osób pojawił się uśmiech i radość.


Przedszkolaki o tym wiedzą i dlatego wspólnie z rodzicami przygotowały piękne stroiki świąteczne dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Borzęcinie. Niesienie radości drugiemu człowiekowi jest największą wartością, o której nie możemy zapomnieć. Życzymy, aby ten szczególny czas wypełniony był miłością, radością, ciepłem i życzliwością. – Po raz kolejny nasze dzieci pokazały wielkie serduszka. Ale w ten sposób uczą się miłości, takie akcje mają walor integracyjny, są symbolem solidarności społecznej – mówi naszej redakcji Janusz Kwaśniak, wójt Borzęcina.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .