Reklama
Szczucin. Wojewoda w gminie
WYDARZENIA - Region Dąbrowski
poniedziałek, 31 maja 2021 00:00

Niedawno Gminę Szczucin odwiedził z wizytą Wojewoda małopolski Łukasz Kmita. W spotkaniu uczestniczyli: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Burmistrz Szczucina Jan Sipior, Przewodniczący Rady Miejskiej Antoni Radłowski, Z-ca Burmistrza Tomasz Bełzowski, Barbara Łuszcz, Aneta Krawczyk Dyrektor GZOZ w Szczucinie. Wojewoda rozpoczął swoją wizytę od spotkania z ratownikami medycznymi stacjonującymi w remizie OSP w Szczucinie.

Następnie strażacy z OSP Szczucin oprowadzili Pana Wojewodą po jednostce prezentując sprzęt jakim dysponują, była to również okazja do rozmowy na temat bieżących problemów i potrzeb. W naszej Gminie funkcjonuje jeden z dwóch w powiecie  Punktów Szczepień Powszechnych, który również został odwiedzony przez Wojewodę. Podczas wizyty omówiono, również potrzeby związane z realizację inwestycji w gminie Szczucin m.in. budową nowego budynku Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucin.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .