Reklama
Dudobus w regionie tarnowskim
WYDARZENIA - Region Tarnowski
środa, 18 marca 2015 22:26

Już w najbliższy piątek, 20 marca z mieszkańcami Małopolski oraz Województwa Świętokrzyskiego spotka się Andrzej Duda, kandydat prawa i Sprawiedliwości w zaplanowanych na 10 maja wyborach prezydenckich.  „DUDABUS” zawita do Dąbrowy Tarnowskiej, Kazimierzy Wielkiej, Proszowic  oraz Skawiny. - Serdecznie zapraszamy na spotkania otwarte. O godzinie 11 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Dąbrowy Tarnowskiej na terenie Ośrodka Spotkania Kultur. Dąbrowa Tarnowska,  ul. B. Joselewicza 6, bezpośrednio  przy drodze krajowej nr 73. (Spotkanie odbędzie się na zewnątrz przed budynkiem, a w razie opadów atmosferycznych wewnątrz budynku) – mówi naszej redakcji Jóef Gawron ze sztabu PiS. 

 
Tarnów. Marsz w obronie demokracji
WYDARZENIA - Region Tarnowski
piątek, 13 marca 2015 00:14

Marsz w obronie demokracji zorganizowały tarnowskie struktury Prawa i Sprawiedliwości. Uczestnicy marszu przeszli ulicami w centrum Tarnowa. Domagali się od władz miasta przeprowadzenia powtórki części tarnowskich wyborów tym razem bez prawnych zastrzeżeń. – Bo dzisiaj winnych nie ma, a wiadomo przecież kto rządzi Tarnowem, w momencie wyborów: Platforma Obywatelska – grzmi poseł Michał Wojtkiewicz. W Tarnowie, podobnie i w Krakowie protestowano przeciwko fałszowaniu wyborów. Podczas przemarszu środowiska prawicowe krytykowały także rządzących.

 
Region. Mniej Azotów w Azotach?
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 03 marca 2015 20:54

azotyrartrCzy dalsze procesy zmian w przemyśle wielkiej syntezy chemicznej, konsolidacja firm całej branży, ograniczą pozycję tarnowskich Azotów? Niestety. Wiele wskazuje, że tak. Zdania samych specjalistów są jednak podzielone: wielu uważa, że jest to jedyny sposób na ratowanie przemysłu chemicznego w Polsce, w starciu z wielkimi gigantami światowymi. Inni powiadają, że dalsza konsolidacja uchroni Azoty przed przejęciem firmy przez rosyjski ACRON, który posiada całkiem pokaźny pakiet akcji tarnowskiej spółki. Związkowcy i politycy są zaniepokojeni. Nawet ci związani z Platformą Obywatelską nie ukrywają, że może się to odbyć ze stratą dla Azotów.

 
Janusz Korwin Mikke spotkał się z mieszkańcami regionu
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 02 marca 2015 21:53

4TR 4698Janusz Korwin – Mikke, kandydat nowej partii KORWiN, spotkał się z mieszkańcami Tarnowa. Mówił, że Polska potrzebuje dzisiaj radykalnych zmian: zarówno na poziomie polityki wewnętrznej, jak i zagranicznej. ­Nie martwi go, że jako przyszły prezydent, przynajmniej na razie, nie będzie miał oparcia w parlamencie. Przypomniał, że Ronald Reagan nie miał większości w parlamencie przez połowę swojej kadencji i przepychał różne ustawy.

 
Województwo małopolskie wspiera parafie, gminy i biblioteki
WYDARZENIA - Region Tarnowski
niedziela, 01 marca 2015 01:00

Sejmik samorządowy województwa małopolskiego wspiera zabytki i kulturę. –  Tylko na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty  budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze województwa małopolskiego, przekazaliśmy ostatnio  3.5 miliona złotych – wylicza radna sejmiku województwa małopolskiego, Józefa Szczurek – Żelazko.

 
Janusz Korwin Mikke przyjedzie do Tarnowa
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 24 lutego 2015 00:03

TRA 27391 marca do Tarnowa przyjedzie Janusz Korwin Mikke. Organizatorzy mityngu zapraszają w niedzielę do tarnowskiego hotelu Bristol (ul. Krakowska 9). Początek spotkania z kandydatem na prezydenta RP, europosłem, prezesem partii KORWiN zaplanowano na godzinę 19.00.

 
Nowy wicewojewoda małopolski
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 17 lutego 2015 12:32

Wojciech Szczepanik został wicewojewodą małopolskim. Do tej pory był dyrektorem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie. - Prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz z dniem 16 lutego 2015 roku powołała na stanowisko Wicewojewody Małopolskiego Wojciecha Szczepanika - informuje Jan Brodowski, rzecznik Prasowy Wojewody Małopolskiego.

 
Wola Dębińska. Pomóżmy Gabrysi
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 14 lutego 2015 22:24

Już w najbliższą niedzielę, w godz. 10-16 w Szkole, w Woli Dębińskiej, będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku i komórek macierzystych. Na odnalezienie „genetycznego bliźniaka” oczekuje między innymi 9-letnia Gabrysia z Dębicy. Dziewczynka cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną i jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku. Niestety, jej braciszek nie może być dawcą. – Zostanie potencjalnym dawcą to bardzo poważna decyzja, którą podejmujemy na całe życie. Należy pamiętać o tym, że rejestracja zajmuje chwilę, a pobranie 4 ml krwi bądź wymazu z policzka nie boli, ale kiedyś, za rok, dwa, pięć czy dziesięć lat, dawca może otrzymać telefon z informacją, że jest pacjent, któremu być może, można uratować życie - podkreślają organizatorzy akcji z Fundacji DKMS Polska. Żeby zostać potencjalnym dawcą szpiku należy zabrać ze sobą dokument z nr PESEL, mieć od 18 do 55 lat, ważyć minimum 50 kg i nie posiadać dużej nadwagi. Komplet informacji w załączonych plikach.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 34

pr102018

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .