Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Nagroda dla MPEC-u: liderzy ciepłownictwa
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 18 marca 2011 17:29

mpecdiamentMiejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Brzesku otrzymało właśnie prestiżowe wyróżnienie w ogólnopolskim rankingu miesięcznika „Forbes”. – To wyróżnienie nas naprawdę zaskoczyło, ale i zarazem bardzo ucieszyło. To dowód na to, że realizowana przez naszą firmę strategia, sprawdza się w praktyce. Ocena, dokonana przez niezależnych, zewnętrznych ekspertów utwierdza nas tylko w przekonaniu, że był to właściwy kierunek działania – ocenia wiceprezes zarządu spółki Paweł Majewski.

 
STOP wypalaniu traw!
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 17 marca 2011 15:21
Od dnia 12 lutego do 16 marca 2011 roku jednostki ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu brzeskiego interweniowały już siedemnaście razy przy pożarach traw i nieużytków rolnych. W związku z rosnącą liczbą pożarów Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, zwraca się z prośbą o zachowanie zdrowego rozsądku i rezygnacji ze złych przyzwyczajeń wypalania traw i pozostałości roślinnych w interesie nas wszystkich, w interesie ochrony przyrody, naszego zdrowia i życia.
 
Owoce i soki jednodniowe pokonały w końcu colę i żelki
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 16 marca 2011 20:55

Niezdrowa żywność praktycznie zniknęła ze szkolnych sklepików w gminie Brzesko. To skutek wojny wypowiedzianej niezdrowej żywności, jeszcze w poprzedniej kadencji, przez tutejszych rajców miejskich.

 
'Szybka ścieżka' do budowy autostrady
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 15 marca 2011 17:26
zjazdlesnaPo dwóch tygodniach od wypowiedzenia przez GDDKiA umowy konsorcjum NDI-Granit, wykonawcy autostrady A4 Brzesko-Wierzchosławice, z winy wykonawcy, GDDKiA przystępuje do procedur, których efektem finalnym będzie wyłonienie nowego wykonawcy. Cały proces będzie skrócony, na co pozwala ustawa prawo zamówień publicznych w przypadku zaistnienia pilnej potrzeby, a z taką niewątpliwie mamy tutaj do czynienia.
 
Mobilność na europejskim rynku pracy
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 13 marca 2011 21:07

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku wspólnie z pracownikami Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - Zespół Zamiejscowy w Tarnowie zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjno - warsztatowym pn. „MOBILNOŚĆ NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY”. Warsztaty odbędą się w siedzibie PUP w Brzesku w dniu 7 kwietnia 2011 r.

 
Zarabiali kradnąc złom... ze skupu
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 10 marca 2011 13:44

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy od ponad roku trudnili się włamaniami i kradzieżami do budynków gospodarczych. W ten sposób cała trójka wzbogaciła się o ok. 5 tys złotych. Mężczyźni w wieku od 25-30 lat dorabiali sprzedając na złomie kradzione metalowe elementy. Ich łupem padały kable elektryczne, miedź, aluminium, żelazo, akumulatory, kable telekomunikacyjne itp. Wszystkie metale trafiały do miejscowego punktu skupu złomu. Czując się bezkarnie złodzieje postanowili okraść nawet swojego "chlebodawcę". Z tego samego punktu złomu niepostrzeżenie wynieśli 50 kg miedzi. Bez żadnych skrupułów sprzedali ją ponownie (dla niepoznaki w kilku transzach).

 
Będzie znacznie drożej na parkingach
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 10 marca 2011 10:42

parking2011Kierowcy nie maja powodów do zadowolenia. Rajcy miejscy, średnio o około 25 procent podnieśli ceny na parkingach w Brzesku. Zdaniem Krzysztofa Ojczyka, szefa samorządu gminnego, to wymusi rotację na parkingach i zwiększy dochody miasta.

 
Nowe zasady w PUP
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 09 marca 2011 14:53
Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku informuje, iż 1 marca weszły w życie nowe zasady organizowania aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu. Zmiany dotyczą: zasad organizowania stażu, zasad organizowania prac interwencyjnych, zasady przyznawania osobie bezrobotnej jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz zasad dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. Powiatowy Urząd Pracy udostępni do pobrania na swojej stronie internetowej oraz w siedzibie Urzędu nowe druki wniosków. Zostaną również wskazane terminy składania wniosków na organizacje powyższych form. Celem prawidłowego wypełnienia wniosków należy dokładnie zapoznać się z treścią zasad oraz aktów prawnych regulujących ich organizację.
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 141 z 229

wybory2014toplog

okrwybtop

pr08a

Relacje wideo z regionu brzeskiego

banerbadania4

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .