Reklama
WYBORY: W Borzęcinie PiS wystawi swojego kandydata
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 23 maja 2018 22:06

Janusz Gładysz będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na fotel prezydenta miasta Tarnowa – zdecydował dzisiaj Zarząd Okręgu nr 15 Prawa i Sprawiedliwości w Tarnowie. Sławomir Pater będzie natomiast walczył o fotel włodarza Brzeska. Kończy się etap konsultacji wewnątrz Zjednoczonej Prawicy. Zarówno w powiecie brzeskim, jak i tarnowskim – PiS wystawi kandydatów we wszystkich gminach (może za wyjątkiem Skrzyszowa i Lisiej Góry). – Zaprezentowaliśmy już jakiś czas temu kandydatów w powiecie tarnowskim – mówi naszej redakcji Jacek Hudyma, lider partii w powiecie tarnowskim. I tak między innymi Dawid Chrobak powalczy w  Zakliczynie; Józef Knapik w Pleśnej, Tomasz Banek w Wietrzychowicach, Adam Drogoś w Tuchowie, Andrzej Burnus w Ciężkowicach, Marek Karaś w Rzepienniku Strzyżewskim, Tadeusz Bąk w Wojniczu czy Artur Jasiński w Wierzchosławicach.

 
Medale dla biegaczy
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 23 maja 2018 17:59

Po raz kolejny lekkoatletom z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku udało się wywalczyć medale w finałach wojewódzkich w drużynowych biegach przełajowych w Nowym Targu. Dwa brązowe krążki to zdobycz młodych zawodników, którzy w ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsi) startowali na nowotarskim lotnisku miejskim na dystansach 800 m dziewcząt oraz 1000 m chłopców.

 
Wybory w brzeskim oddziale Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 21 maja 2018 22:23

W ubiegłym tygodniu odbył się zjazd sprawozdawczo-wyborczy brzeskiego  rejonowego oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Dokonano wyboru nowych władz stowarzyszenia. Dotychczasowa prezes, pani Emilia Kamińska przez dwadzieścia pięć lat organizowała pracę oddziału, przyczyniając się do stworzenia drugiej w regionie pod względem ilościowym organizacji emerytów. Liczy ona ponad 450 członków, nie tylko z gminy Brzesko, ale również z ościennych, gdzie takich organizacji nie ma.

 
XVII edycja konkursu ekologicznego „Brzesko – czysta gmina”
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 18 maja 2018 13:03

Piknikiem na Ranczo Pasja, który odbył się 16 maja zakończyła się XVII edycja konkursu ekologicznego „Brzesko – czysta gmina”. W ramach konkursu młodzież szkolna zbierała surowce wtórne – makulaturę, butelki pet, plastikowe zakrętki, elektroodpady, prowadziła także wiele działań ekologicznych. Opiekunowie i uczniowie, celem aktywizacji lokalnego społeczeństwa i promowania działań ekologicznych przeprowadzali happeningi, prelekcje, brali udział w sprzątaniu zaśmieconych terenów, organizowali akademie i przedstawienia, uczyli się jak segregować odpady, itp. Głównym organizatorem konkursu był Urząd Miejski w Brzesku – Biuro Gospodarki Odpadami z Danutą Ziębą i Małgorzatą Młynarczyk na czele, dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 
Brzesko: XVI aukcja prac uczestników WTZ
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 18 maja 2018 13:02

Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku serdecznie zaprasza na XVI Aukcję Prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, która odbędzie się 23 maja 2018 r. o godz. 17.30 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku, ul. Plac Targowy 10.

 
Harcerskie śpiewanie
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 16 maja 2018 12:55

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mokrzyskach oraz dh Marek Bochenek z drużyną harcerską „Leśna dziatwa” byli organizatorami XVII Przeglądu Piosenki Harcerskiej, który w tym roku odbył się na terenie nadleśnictwa w Jodłówce. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawował burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka.

 
Sławomir Pater kandydatem na burmistrza
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 14 maja 2018 12:44

Sławomir Pater, od wielu lat radny Rady Powiatu Brzeskiego, przedsiębiorca, ekonomista w jednej osobie będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na fotel burmistrza Brzeska. – Długo zastanawiałem się nad tą propozycją. I gdyby nie moja żona, pewno bym nie przyjął tej oferty, nie skorzystał z tego wyzwania. Mam bowiem świadomość ile czasu będę musiał „ukraść” rodzinie, by skutecznie kierować gminą. Uznaliśmy jednak z żoną, że skoro rozpocząłem swoją służbę społeczną jako radny, skoro zająłem się pracą społeczną, samorządem, to teraz, nie mogę zdezerterować – mówi naszej redakcji Sławomir Pater.

 
W poniedziałek PiS przedstawi kandydata na burmistrza Brzeska
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 10 maja 2018 14:37

W najbliższy poniedziałek, o godz. 9.30, odbędzie się konferencja prasowa, na której poznamy nazwisko kandydata Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Brzeska. Jak dowiaduje się nasza redakcja, jest to osoba związana z Prawem i Sprawiedliwością, kandydat nie jest osobą związaną z obecną Radą Miejską.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 327

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

pr082018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .