Click on the slide!

Tereny aktywności sportowej w Czchowie

Dwa place z urządzeniami outdoor fitness    

więcej...
Click on the slide!

Fotorelacja z Dni Brzeska 2014

Tłumy na Placu Kazimierza Wielkiego.      

więcej...
Click on the slide!

40 odsłona rajdu KRAK

Międzynarodowy Zjazd Pojazdów Zabytkowych.  

więcej...
Click on the slide!

Brzesko: Beach Park Volley 2014

Zmagania na obiektach Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.    

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Policjanci odzyskali skradziony samochód i zatrzymali paserów
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 21 listopada 2014 20:36

To już kolejna w ostatnim czasie sprawa kradzieży pojazdu rozpracowana przez brzeskich policjantów. Tym razem chodzi o warte prawie 100 tysięcy złotych volvo, którego właściciel zgłosił kradzież pod koniec września br. na terenie powiatu wielickiego. Mundurowi odnaleźli samochód w okolicy Brzeska i zatrzymali dwóch mężczyzn zamieszanych w sprawę. Obaj usłyszeli już zarzuty.

 
Brzesko walczy z wykluczeniem cyfrowym
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 20 listopada 2014 21:28

Brzeski magistrat wypowiedział wojnę wykluczeniu cyfrowemu. Gmina realizuje projekt „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w gminie Brzesko”. W ten sposób gmina pomaga kilkudziesięciu rodzinom, które znajdując się w trudnej sytuacji materialnej pozostawały wykluczone z dynamicznego procesu cyfryzacji. Otrzymały właśnie laptopy za darmo. To kolejny element walki z pauperyzacją społeczeństwa - mówi naszej redakcji burmistrz Grzegorz Wawryka.

 
Podziękowania Piotra Dudy
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 18 listopada 2014 15:44
 
Grzegorz Wawryka: Podziękowanie za udział w wyborach
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 18 listopada 2014 15:27

Szanowni Mieszkańcy Gminy Brzesko.

 
Podziękowania Pełnomocnika KWW Wspólnota Samorządowa
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 18 listopada 2014 15:20

Szanowni Państwo,

 
Sołtysi i Przewodniczący Osiedli poprali Grzegorza Wawrykę
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 13 listopada 2014 15:11

CCF20141112 00000-1Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów Koło Terenowe Brzesko wystosowało swoje stanowisko w sprawie wyborów samorządowych. W zredagowanym kilka dni temu piśmie udzielają poparcia kandydatowi na burmistrz Grzegorzowi Wawryce. Przedstawiamy pełny tekst wystąpienia sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli.

 
Uczniowie z Mokrzysk świętowali odzyskanie niepodłegłości
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 13 listopada 2014 10:27

11listopadmokrzyskaW poniedziałek, 10 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Mokrzyskach  młodzież zaprezentowała program słowno-muzyczny poświęcony 96. rocznicy odzyskania niepodległości. Ta historyczna podróż przez 123 lata niewoli, okraszona pieśniami i wierszami zaprezentowanymi przez uczniów została przygotowana przez nauczycieli szkoły z Mokrzysk. W akademii wzięli udział uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele, burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Pasierb, sołtys Marek Kośmider, radna Ewa Chmielarz, Stefania Bryła prezes Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Wsi Mokrzyska oraz goście specjalni: dowódca 1. batalionu czołgów z Żurawicy ppłk Wiesław Szczepankiewicz z żołnierzami. Po akademii młodzież wraz z opiekunami złożyli kwiaty i zapalili znicze u stóp obelisku poświęconego mieszkańcom miejscowości, którzy oddali życie w obronie ojczyzny.

 
Dwukrotnie spowodował kolizję w stanie nietrzeźwym
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 13 listopada 2014 10:17

Policjanci zatrzymali 50-latka, który dwukrotnie, dzień po dniu, na terenie Brzeska spowodował kolizję. W obu przypadkach mężczyzna był nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. W miniony piątek (7.11) policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej w Brzesku na ulicy Leśnej. Na przyjazd patrolu oczekiwali uczestnicy zdarzenia. 50-letni mężczyzna, który kierował fordem transitem najechał na tył nissana. Gdy funkcjonariusze przystąpili do badania trzeźwości, okazało się, że kierujący fordem ma około 2,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, informując o toku dalszego postępowania w sprawie. 50-latek najwyraźniej zbagatelizował zaistniałą sytuację i nie bacząc na to, że może wyrządzić komuś krzywdę na drodze, następnego dnia także wsiadł za kierownicę samochodu. W trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem i samochód wypadł z drogi. Na szczęście żadnym osobom postronnym nic się nie stało. Badanie znów potwierdziło, że mężczyzna jest nietrzeźwy – miał ok. 3 promile alkoholu. Tym razem 50-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 237

PR112014

Relacje wideo z regionu brzeskiego

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .