Click on the slide!

Udane Dni Czchowa

Foto oraz wideo z obchodów.  

więcej...
Click on the slide!

Fotorelacja z Dni Brzeska 2014

Tłumy na Placu Kazimierza Wielkiego.      

więcej...
Click on the slide!

40 odsłona rajdu KRAK

Międzynarodowy Zjazd Pojazdów Zabytkowych.  

więcej...
Click on the slide!

Brzesko: Beach Park Volley 2014

Zmagania na obiektach Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.    

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Zmarł Jan Kusiak, były radny RM w Brzesku
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 14 lipca 2014 19:16

Zmarł Jan Kusiak, przed laty radny Rady Miejskiej w Brzesku. Miał 75 lat. Jutro odbędzie się jego pogrzeb. O godzinie 14 zaplanowano nabożeństwo żałobne. Msza święta zostanie odprawiona w kościele parafialnym pod wezwaniem świętego Jakuba Apostoła w Brzesku. Potem uroczystości pogrzebowe na cmentarzu komunalnym w Brzesku.

 
Brzesko: Zbiórka elektrośmieci
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 11 lipca 2014 13:17

Po raz kolejny Biuro Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Brzesku organizuje zbiórkę elektrośmieci. Tym razem będzie można je oddać za darmo, 12 lipca, w sobotę w godzinach od 9 do 13. Dodajmy, że punkt odbioru odpadów znajduje się na parkingu gminnym przy starym placu targowym (obok Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego). Punkt czynny jest w każdą drugą sobotę miesiąca, a elektrośmieci odbierane są przez firmę ElektroEko S.A. bezpośrednio na opisany tematycznie samochód w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci”.

 
Piknik Rodzinny na Słotwinie
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 09 lipca 2014 16:25

Już w najbliższą sobotę, 12 lipca na placu przy ulicy księdza Stanisława Pękały odbędzie się Piknik Rodzinny. Impreza rozpocznie się o godzinie 15. Organizatorami tego ciekawego, cyklicznego przedsięwzięcia są: Rada Parafialna, Akcja Katolicka i Caritas działające przy parafii Matki Boskiej Częstochowskiej oraz Zarząd Osiedla Słotwina.

 
Budowa rond na drodze Brzesko-Koszyce – będą utrudnienia
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 09 lipca 2014 13:54

W szybkim tempie prowadzone są prace przy budowie drogi: Brzesko – Szczurowa (północno – zachodniej obwodnicy Brzeska oraz Mokrzysk. Inwestycja realizowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich jest bez wątpienia wielkim sukcesem Brzeska. – Z jednego ognia mamy kilka pieczeni. Po pierwsze jest to północny zjazd z autostrady, co sprawi, że ruch nie trafi do miasta, po drugie – powstanie obwodnica Mokrzysk, a nowa droga odblokuje także ruch na ulicy Solskiego, po trzecie – przy obwodnicy chcemy uruchomić strefę aktywności gospodarczej – mówi burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka.

 
Gmina Brzesko: Kanalizacja z dotacją funduszu
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 07 lipca 2014 16:51

To dobra informacja dla mieszkańców gminy Brzesko, którzy chcieliby podłączyć się do zbiorczej sieci kanalizacyjnej. Istnieje bowiem szansa na uzyskani indywidualnej dotacji na ten cel. Kilka tygodni temu Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie podpisał umowy określające współpracę w 2014 r. w zakresie udzielania dotacji ze środków Funduszu na inwestycje w zakresie ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowane na terenie województwa małopolskiego.

 
Nowy sprzęt dla szpitala
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 06 lipca 2014 00:00

Ponad sto tysięcy złotych wydał Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Brzesku na zakup nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego. – Część tej kwoty otrzymaliśmy w ramach dotacji z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. To nie pierwsze wsparcie finansowe z tej instytucji. Od lat skutecznie zabiegamy o środki z PFRON. W sumie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego otrzymamy blisko czterdzieści tysięcy złotych - wylicza dyrektor SP ZOZ Brzesko, Józefa Szczurek – Żelazko.

 
Nagroda dla Brzeskich Zakładów Komunalnych
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 04 lipca 2014 18:49

PT1 9548Brzeskie Zakłady Komunalne zostały nagrodzone przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Okolicznościowy dyplom oraz statuetkę w kształcie serca wręczył prezesowi zarządu BZK, Januszowi Filipowi między innymi biskup tarnowski Andrzej Jeż. Hierarcha podkreślał, że to za wielki wkład w dzieło pomocy innym – potrzebującym. W laudacji (w specjalnym dyplomie) czytamy: „Caritas Diecezji Tarnowskiej Januszowi Filipowi, za aktywne uczestniczenie w dziele miłosierdzia chrześcijańskiego przez życzliwa współprace z Caritas i wspieranie jej inicjatywy w duchu ewangelicznej miłości bliźniego”. Dodajmy, że nagroda została wręczona podczas diecezjalnych uroczystości Dnia Rodziny, który został zorganizowany w Starym Sączu na Błoniach w miejscu Papieskiego Ołtarza.

 
40 odsłona rajdu KRAK
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 04 lipca 2014 00:00

To będzie nie lada gratka, nie tylko dla miłośników motoryzacji, ale także tych wszystkich którzy uwielbiają piękno i elegancję. Już dzisiaj zapraszamy mieszkańców miasta i regionu do Brzeska, na sobotę 5 lipca. Dotrze wtedy tutaj 40 odsłona rajdu KRAK 2014. – Zapraszamy do wspólnego podziwiania pojazdów, które na trwałe wpisały się w historię motoryzacji. Pojazdów, które ze względu na swój wygląd, funkcjonalność – budzą wielki zachwyt i podziw – mówi naszej redakcji burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 225

ok072014

banerbadania4

bosirwakacje

Relacje wideo z regionu brzeskiego

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .