Reklama
Niebawem przetarg na rewitalizacje
WYDARZENIA - Relacje TV
czwartek, 25 marca 2010 20:36
Już niebawem zostanie ogłoszony przetarg na rewitalizacje brzeskiej starówki. Jak mówi burmistrz Grzegorz Wawryka pracę powinny się zakończyć w ciągu dwóch najbliższych lat. Poniżej prezentujemy materiał wideo.
 
Rozbudowa sieci wodociągowej
WYDARZENIA - Relacje TV
wtorek, 23 marca 2010 01:32

wjkwasniakDzięki kolejnym dotacją unijnym w gminie Borzęcin dokończona zostanie budowa sieci wodociągowej. Jak mówi Wójt Janusz Kwaśniak w gminie wybudowane zostaną również oczyszczalnie ścieków.

 
Powstaje Przedszkole w Przyborowie
WYDARZENIA - Relacje TV
poniedziałek, 22 marca 2010 13:32

szmlWiele wskazuje na to, że od września bieżącego roku rozpocznie działalność Przedszkole w Przyborowie. Powstanie ono przy Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i będzie wchodzić w strukturę tej placówki. Mieścić się będzie w pomieszczeniach budynku szkoły podstawowej, które w najbliższych miesiącach przejdą gruntowny remont. Rozpoczęcie prac remontowo – budowlanych w celu adaptacji dla dwuoddziałowego przedszkola przewidywane jest na przełom maja i czerwca. Szacowany koszt realizacji prac adaptacyjnych zamyka się kwotą około 450 tysięcy złotych. W najbliższym czasie rozpoczęta zostanie procedura przetargowa na wykonawstwo tych robót.

 
W końcu skończą się problemy z wodą
WYDARZENIA - Relacje TV
poniedziałek, 22 marca 2010 00:54
soltysporebaWodociąg w Porębie Spytkowskiej zostanie dokończony. Samorząd pozyskał pieniądze z Unii Europejskiej. Mieszkańcy od lat domagali się tej inwestycji, ponieważ w studniach brakowało wody. W miesiącach letnich wodę dostarczano im beczkowozami. Koszmar mieszkańców nareszcie się skończy.
 
Cztery placówki z 'Radosnej Szkoły'
WYDARZENIA - Relacje TV
wtorek, 16 marca 2010 23:45

rszkolaPonad 16 mln zł dostała Małopolska na realizację programu „Radosna szkoła”. W ramach programu szkoły podstawowe mogą otrzymać dofinansowanie do budowy placów zabaw oraz do zakupu pomocy dydaktycznych (np. gier, torów przeszkód, klocków) do kącików zabaw w budynkach. Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji programu na rok 2010 złożyło 913 szkół. Po pierwszej ocenie wniosków szkoły miały 14 dni na przysłanie odwołań od przyznanej punktacji. Odwołań takich wpłynęło 6, pozytywnie rozpatrzono jedno. Do dofinansowania zakwalifikowano 772 małopolskie szkoły, w tym cztery szkoły z gminy Borzęcin. Wsparcie finansowe na zakup pomocy dydaktycznych do szkolnych kącików zabaw otrzymają: Zespół Szkół w Borzęcinie w wysokości 12 tysięcy złotych oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dolnym, Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach i Zespół Szkół w Przyborowie po 6 tysięcy złotych każda.

 
Jaki to będzie rok dla gminy Dębno?
WYDARZENIA - Relacje TV
sobota, 13 marca 2010 11:25

gbrach11O inwestycjach w gminie Dębno, remoncie drogi Bielcza - Dębno, a także o lokalnym sporcie, rozmawialiśmy z Wójtem Gminy Dębno - Grzegorzem Brachem.

 
Rozmowa z Prezesem Okocimskiego Klubu Sportowego
WYDARZENIA - Relacje TV
piątek, 12 marca 2010 01:55
Drużyna piłkarzy Okocimskiego Klubu Sportowego plasuje się na bardzo dobrym miejscu po rundzie jesiennej. O planach na rundę wiosenną zapytaliśmy Prezesa Okocimskiego Klubu Sportowego - Józefa Gawendę.
 
Wizyta Prezydenta - relacja wideo
WYDARZENIA - Relacje TV
sobota, 06 marca 2010 14:56

prezPrezydent Lech Kaczyński uświetnił 625. rocznicę nadania Brzesku praw miejskich. W ostatnią niedzielę lutego spotkał się z mieszkańcami miasta i powiatu brzeskiego.

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna > ostatnia >>

Strona 33 z 39

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .