Reklama
Gmina Dębno: Szkolenia dla nauczycieli
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 05 sierpnia 2018 01:00

W ramach projektu „Szkoła przyszłości 2.0 – rozwój i modernizacja szkół gminy Dębno” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 w 6 szkołach z terenu gminy Dębno zorganizowane zostały szkolenia dotyczące wykorzystania technologii komunikacyjno-informacyjnych.

 
Dalsze prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej w Łoniowej
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 15 lipca 2018 18:46

Trwa trzeci i ostatni etap rozbudowy Szkoły Podstawowej w Łoniowej. Prace inwestycyjne mają zakończyć się końcem sierpnia. Wartość prowadzonych prac przekracza milion złotych. 

 
Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 13 lipca 2018 01:00

Zakład Remontowo Budowlany BUDOLEX dokona rozbiórki istniejącego obiektu i przystąpi do budowy nowego budynku komunalnego na potrzeby społeczności lokalnej w Dołach. Samorząd już podpisał umowę z wykonawcą, który ma czas do końca października, aby uporać się z inwestycją.

 
Turniej Rycerski w Dębnie
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 02 lipca 2018 19:05

Co najmniej kilka tysięcy widzów uczestniczyło w Turnieju Rycerskim w Dębnie. Muzeum Okręgowe w Tarnowie i Dębińskie Centrum Kultury byli organizatorami Międzynarodowego Turniej Rycerski „O Złoty Warkocz Tarłówny”, który odbył się 1 lipca 2018 roku. – Jestem przekonany, że nowy termin, początek wakacji, a nie wrzesień jak to było do tej pory, sprawi, iż na nasz Turniej zdobędzie jeszcze większe uznanie w oczach publiczności – mówił podczas oficjalnego otwarcia wójt gminy Dębno, Wiesław Kozłowski. W programie imprezy była  inscenizacja walk, pokazy żonglowania chorągwiami oraz woltyżerki konnej, turniej łuczniczy, turniej rycerski konnych kopijników, musztra XVII-wiecznej piechoty, pokaz artyleryjski, koncert zespołu Lubelska Federacja Bardów, a na koniec pokaz sztucznych ogni sztucznych.

 
Już 1 lipca Międzynarodowy Turniej o Złoty Warkocz Tarłówny
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 29 czerwca 2018 12:00

Urząd Gminy Dębno informuje, iż począwszy od tego roku Międzynarodowy Turniej Rycerski o Złoty Warkocz Tarłówny będzie organizowany w sezonie letnim, w miesiącu lipcu. Tegoroczna impreza odbędzie się 1 lipca (tj. niedziela) na terenie Zamku w Dębnie. Serdecznie zapraszamy.

 
Święto Łopołki
WYDARZENIA - Dębno
środa, 27 czerwca 2018 11:01

Po raz kolejny w Łoniowej odbyło się Święto Łopołki. – Warto wspierać takie inicjatywy kulturalne. Tym bardziej, że ta impreza na trwałe wpisała się w kalendarz wydarzeń nie tylko gminy, ale całego regionu – trafnie ocenia wójt Wiesław Kozłowski.

 
Porąbka Uszewska: Jubileusz OSP
WYDARZENIA - Dębno
środa, 20 czerwca 2018 21:36

Za nami  140.lecie istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Porąbce Uszewskiej.– Wszystkim druhom serdecznie dziękuję, życzę zdrowia i satysfakcji z pracy społecznej i życia prywatnego – mówił wójt Wiesław Kozłowski. Po zakończeniu mszy, zaproszeni goście oraz wszyscy zainteresowani przeszli na plac, znajdujący się przy remizie w Porąbce Uszewskiej. W kolumnie maszerowały poczty sztandarowe reprezentowane przez druhów z jednostek OSP z terenu gminy Dębno, prowadzone przez Strażacką Orkiestrę Dętą z Łysej Góry.

 
Modernizacja drogi w Niedźwiedzy z dotacją
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 17 czerwca 2018 17:10

Blisko 250 tysięcy złotych w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej pozyskała gmina Dębno na remont drogi gminnej Niedźwiedza do Grabiny.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 82

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

pr082018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .