W święta nikt nie powinien być sam!
WYDARZENIA - Dębno
sobota, 21 grudnia 2019 15:18

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym kierujemy swe myśli nie tylko ku bliskim, ale również ku osobom potrzebującym naszego wsparcia i opieki. Z tej okazji w poniedziałek, 16 grudnia w Karczmie „Pod Jesionami” odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób samotnych i starszych z terenu naszej gminy. Organizatorem Wigilii był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno.

 
Gmina Dębno. Dwuletnia inwestycja w toku
WYDARZENIA - Dębno
sobota, 21 grudnia 2019 15:18

W Dębnie wzdłuż drogi „Dębno przez Wieś” w mijającym roku trwały intensywne prace przy budowie ścieżki rowerowej. Wymienione zadanie jest realizowane przez samorząd gminy w ramach projektu: Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego „Trasy Rowerowe Pogórza”.

 
Laury dla gminy Dębno
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 16 grudnia 2019 22:29

Niedawno w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbyła się wojewódzka konferencja „Wspólne działanie – wzajemne korzyści. Wyzwania dla polityki społecznej”. Podczas spotkania zostali uhonorowani laureaci dwóch wojewódzkich konkursów: „Małopolski Samorząd - Przeciw Przemocy” oraz „Małopolski Pracownik Socjalny Roku - Mamy moc pomagania”. Wśród laureatów znalazła się również Gmina Dębno.

 
Dębno. Sala jak marzenie
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 15 grudnia 2019 00:17

Trwa budowa pierwszej pełnowymiarowej hali sportowej w gminie Dębno. Od czasu wmurowania kamienia węgielnego pod budowę obiektu, do teraz krajobraz przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie zmienił się nie do poznania. Warto podjechać i zobaczyć na jakim etapie jest budowa obiektu. Będzie to największa tego budowla w powiecie, w dodatku najnowocześniejsza. Gros środków na ten cel udało się nam pozyskać z dotacji z Ministerstwa Sportu, za co serdecznie dziękuje, m.in. wiceminister zdrowia Józefie Szczurek – Żelazko – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

 
Dębno. Zrównoważony rozwój całej gminy
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 09 grudnia 2019 22:29

Gmina Dębno jest bez wątpienia jedną z najdynamiczniej rozwijających się gmin w Małopolsce. Miliony złotych pozyskanych zarówno z funduszy unijnych, jak i krajowych, liczne inwestycje, działania o charakterze społecznym oraz kulturalnym, a także otrzymane nagrody oraz wyróżniania jednoznacznie potwierdzają tę tezę.  

 
Dębno. Nauka najważniejsza
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 28 listopada 2019 13:30

Na wykształcenie powinno składać się żywe życie, a nie martwa nauka”, w myśl tych słów uczniowie klasy 5 b Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej w dniu dzisiejszym przybyli w gościnne progi urzędu gminy, by w praktyce „dotknąć” książkowej wiedzy. Spragnioną informacji młodzież wraz z opiekunami: wicedyrektor szkoły Panią Anetą Kania oraz księdzem Łukaszem Kaliszem przyjęli Sekretarz Gminy Justyna Wójtowicz-Woda oraz Zastępca Wójta Jacek Szklarz.

 
Dębno. Małżeńskie jubileusze
WYDARZENIA - Dębno
wtorek, 19 listopada 2019 20:25

Niedawno świętowaliśmy jubileusze par małżeńskich. Kolejni małżonkowie z terenu naszej gminy doczekali wyjątkowej rocznicy 50. i 60. lat wspólnego życia. Gospodarzami uroczystości byli Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Dudek. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Zastępcy Wójta Jacka Szklarza, Sekretarz Gminy Justyny Wójtowicz-Woda, a także zastępcy kierownika USC Agnieszki Grocholi.

 
Dębno. Na zamku przy napojach
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 15 listopada 2019 00:04

To już ostatnie w tym roku spotkanie w ramach cyklu „Kwartalne Spotkania przy Napojach”. Odbędzie się ono w niedzielę, 17 listopada w Muzeum Zamek w Dębnie. Początek o godz. 17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bohaterami spotkania będą: wokalista Kuba Blokesz oraz malarz Zbigniew Zając-Cortez. Będzie to połączenie prezentacji muzycznych i wizualnych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 99

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .