Reklama
Gmina Dębno. Absolutorium i raport – radni byli jednomyślni
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 27 lipca 2020 18:58

Wszyscy radni zagłosowali za udzieleniem absolutorium z wykonania budżetu gminy w 2020 roku. Taka sama jednomyślność miała miejsce w odniesieniu do raportu o stanie gminy. – Dziękuję za to zaufanie, za owocną współpracę – mówił już po głosowaniach wójt Wiesław Kozłowski.

 
Dębno. Ostro w ekologię
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 23 lipca 2020 11:19

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski odebrał z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego  promesę na wykonanie kanalizacji sanitarnej w Gminie Dębno dla miejscowości Dębno-Dębczak, Jastew-Lesisko oraz Porąbka Uszewska-Rogal. Pozyskane dofinansowanie na to zadanie to 1 972 855,00 złotych.

 
Zajęcia wakacyjne w Dębińskim Centrum Kultury
WYDARZENIA - Dębno
środa, 22 lipca 2020 16:17

Zapraszamy do udziału w zajęciach wakacyjnych organizowanych w Dębińskim Centrum Kultury w sierpniu 2020r.

 
Gmina Dębno. Dofinansowanie na renowację kapliczki
WYDARZENIA - Dębno
sobota, 18 lipca 2020 00:00

Jak co roku, samorząd Województwa Małopolskiego, doceniając wartość zabytkowych kapliczek, wspiera małopolskie gminy i powiaty w działaniach zmierzających do poprawy stanu zachowania dzieł małej architektury sakralnej, przyznając dotacje w konkursie pod nazwą "Kapliczki Małopolski”.

 
Dębno. Dwa razy „tak”
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 02 lipca 2020 21:38

Rada Gminy Dębno udzieliła absolutorium wójtowi oraz przyjęła raport o stanie gminy. Wszyscy rajcy uznali, że i wotum zaufani i absolutorium należą się włodarzowi gminy. Wszyscy byli za. – Cieszy mnie decyzja radnych. Jest to dowód uznania nie tylko dla mojej pracy, ale całego zespołu którym kieruję, kierownictwa urzędu, pracowników, pracowników wszystkich podległych mi instytucji – mówi w rozmowie z naszą redakcją wójt Wiesław Kozłowski. – Z tego miejsca chciałem podziękować radnym i sołtysom za owocną współpracę. To, że nasza gmina tak dynamicznie się rozwija to nasze wspólne dzieło. Każdy dołożył do tego swoją „cegiełkę”.

 
Dębno. Liczne inwestycje gminne
WYDARZENIA - Dębno
środa, 17 czerwca 2020 00:00

Zapowiada się, pomimo epidemii koronawirusa kolejny doskonały rok pod względem inwestycji w gminie Dębno. – W tym roku otrzymaliśmy już kilkanaście dotacji – wyjaśnia wójt Wiesław Kozłowski. W oddzielnych materiałach piszemy o wsparciu na remont stołówek szkolnych zakup laptopów oraz o dotacji na przewozy pasażerskie. W tym artykule skupimy się na kolejnych trzech dotacjach. Ale po kolei.

 
Dębno. Urząd czynny
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 08 czerwca 2020 23:26

Od 1 czerwca 2020 r., mieszkańcy będą przyjmowani w Urzędzie Gminy Dębno bez wcześniejszego umawiania,  w godzinach od 8.00 do 14.00, od poniedziałku do piątku. Wejście do Urzędu od strony bankomatu. Prosimy o zasłanianie nosa i ust, dezynfekcję rąk, zachowanie 2 m odległości oraz wszelkich środków ostrożności. W trosce o bezpieczeństwo, w miarę możliwości prosimy Państwa w dalszym ciągu o załatwianie spraw drogą elektroniczną – apeluje wójt Wiesław Kozłowski.

 
Gmina Dębno. Nowe zaplecza kuchenne
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 04 czerwca 2020 22:30

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Smolenia mieszczącej się w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Łysej Górze oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Reymonta w Porąbce Uszewskiej już niedługo będą mogli korzystać ze zmodernizowanego zaplecza gastronomicznego. W ramach Wieloletniego Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 gmina Dębno pozyskała kolejny raz dotacje celowe na zadanie dotyczące doposażenia i poprawy standardu funkcjonujących stołówek i jadalni.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 104

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .