Wybory miss
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 06 lipca 2007 17:59

Każda z dziewczyn może wygrać atrakcyjne nagrody, jakie co roku fundują sponsorzy w ramach konkursu MISS Borzęcina. Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim startować osoby z innych miejscowości. Dziewczyny do konkursu przygotuje wizażystka z krakowskiej agencji mody Ster Studio. Impreza organizowana jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie oraz KS „Sokół” Borzęcin pod patronatem wójta gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka. W programie niedzielnego festynu przewidziano turniej piłki nożnej rozgrywany w ramach VI Memoriału Zdzisława Klisiewicza oraz konkurs strzelania z broni pneumatycznej.
 
Bezpieczny wypoczynek nad wodą
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 03 lipca 2007 21:24

Lato to okres wypoczynku i beztroski. To okres, w którym chcemy zapomnieć o zmartwieniach i kłopotach. Niestety w chwilach relaksu zapominamy również o grożących nam niebezpieczeństwach. Organizatorzy wypoczynku letniego dzieci i młodzieży, a także rodzice powinni pamiętać, że bezpieczne warunki do uprawiania sportów wodnych na terenie gminy i powiatu brzeskiego są jedynie zapewnione na brzeskim basenie. Nad klientami czuwa cały czas 2 wykwalifikowanych ratowników, dodatkowo woda w basenie spełnia wszelkie wymogi dotyczące wody basenowej.
 
Nowa płyta YF aka Igrekeno
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 02 lipca 2007 21:04

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony artysty ukrywającego się pod pseudonimem YF aka Igrekeno. Przypomnijmy, iż utwory rapera i producenta bitów, od pewnego czasu można posłuchać w dziale Brzeski Przewodnik Muzyczny. Tym razem zaś polecamy ciekawą, prywatną stronę „beatmana”. Pod adresem www.igrekeno.prv.pl znajdziecie sporą dawkę njusów oraz  informacji o samym wykonawcy. Dodatkowo można zapoznać się szatą graficzną najnowszej płyty rapera oraz uwaga! Można pobrać płytę Lans room remix.
 
Konie przy basenie
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 30 czerwca 2007 13:38

II Zawody Jeździeckie o Puchar Burmistrza Brzeska organizowane przez Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji, we współpracy z Konik Klubem z Okocimia - to kolejna duża impreza sportowa jaka znalazła się w programie minionych Dni Brzeska. Zawody odbyły się w niedzielne popołudnie 24 czerwca na terenie BOSiRu w Brzesku, obok obiektu Krytej Pływalni. Miały na celu popularyzację sportów jeździeckich w naszym rejonie. O pięknie, majestacie i sile koni nie trzeba nikogo przekonywać - nawet osób, które o sportach jeździeckich  nie mają zbyt wielkiego pojęcia. Przekonała się o tym również zgromadzona w Brzesku publiczność, która w skupieniu oglądała kolejne przejazdy zawodników, nagradzając ich gromkimi brawami.
 
Rywalizacja młodych wędkarzy
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 19 czerwca 2007 15:38

W dniu 9 czerwca na brzeskim łowisku „Trzy Stawy” rozegrano zawody wędkarskie dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Pierwotnie zawody miały się odbyć 2 czerwca, lecz pogoda po raz kolejny okazała się nieobliczalna. W związku z tym organizatorzy po konsultacjach z rodzicami postanowili przełożyć termin wędkarski zmagań. Tegoroczne zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym najlepiej świadczy liczba uczestników (53 młodych wędkarzy), którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 10 i od lat 11 do 15.
 
Śpiewać każdy może...
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 05 czerwca 2007 13:18

Jeśli chciałbyś spróbować swych sił na scenie, zostać na chwilę gwiazdą estrady, zapraszamy do Klubu Muzycznego AKROPOL w Czchowie. W każdy piątek od godz. 21:00 zaczynają się śpiewy przy mikrofonie, czyli KARAOKE. Imprezy Karaoke w Klubie Akropol to ekstra zabawa, super klimat i życzliwa publiczność. Zapraszamy bardzo serdecznie także tych, którzy śpiewać nie potrafią. Nikt tu nie jest profesjonalistą. Na takich imprezach chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Pokaż się swoim znajomym ze strony, z której Cię jeszcze nie znali.
 
Wędkarskie zmagania
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 05 czerwca 2007 09:39

W miniony weekend odbyły się
I Mistrzostwa w Wędkarstwie Spławikowym Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Borzęcin. Zawody odbyły się na stawie Niezależnej Wspólnoty Wędkarskiej w Przyborowie, a wystartowali w nich miłośnicy wędkowania z Borzęcina Górnego i Dolnego. - Imprezę traktujemy jako przetarcie szlaku dla promocji wędkarstwa w gminie Borzęcin wśród młodych ludzi. Jestem pewny, że w następnych zawodach, które odbędą się prawdopodobnie we wrześniu lub październiku frekwencja będzie zdecydowanie wyższa – mówił obecny na zawodach wójt gminy, Janusz Kwaśniak.
 
Dzień Dziecka na Słotwinie
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 04 czerwca 2007 09:35

Pogoda kaprysiła, a dzieciaki na osiedlu Słotwina i tak miały dobrą zabawę. Do końca nie było wiadomo, czy przewidziany na niedzielne popołudnie festyn z okazji Dnia Dziecka dojdzie do skutku. Pogoda kaprysiła po swojemu - raz padał deszcz, raz świeciło słonko. Organizatorzy zadecydowali, że nie dadzą się pogodowym zachciankom i po godz. 15-stej najmłodsi z Osiedla Słotwina rozpoczęli zabawę na dawnym placu składowym nieopodal Kościoła. Organizatorem festynu okolicznościowego dla dzieci był Zarząd Osiedla Słotwina.
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 14

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .