Piłkarskie zmagania WTZ
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 31 maja 2007 13:09
W dniach 24 i 25 maja  na stadionie w miejscowości Czarna odbyły się rozgrywki kwalifikacyjne Międzynarodowej Ligii Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI CUP2007. Organizatorem mistrzostw były Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych . W  rozgrywkach regionu Południe wzięło udział 18  drużyn piłkarskich. Drużyny te reprezentowały Domy Pomocy Społecznej i Warsztaty Terapii Zajęciowej z kilkunastu miejscowości. Mistrzostwa uroczyście rozpoczął przedstawiciel TZO Dariusz Szafraniec w asyście Wójta Gminy Czarna oraz Prezesa firmy INES Wojciecha Kozimora. O godz. 10.30 w czwartek rozpoczęły się rozgrywki między drużynami biorącymi udział u turnieju.
 
Dzień Dziecka na 'Trzech Stawach'
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 30 maja 2007 09:11

Zarząd Koła Wędkarskiego Brzesko-Miasto zaprasza dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w Spławikowych Zawodach Wędkarskich z okazji „Dnia Dziecka”, które odbędą się 2 czerwca na akwenie wodnym „Trzy Stawy” w Brzesku. Rywalizacja toczyć się będzie w trzech kategoriach (do lat 10, do lat 15 oraz dzieci i młodzież niepełnosprawna). Wszyscy chętni do udziału w sportowej rywalizacji na świeżym powietrzu mogą dokonywać zgłoszeń do czwartku (31 maja) w siedzibie Koła przy ulicy Okocimskiej 5A (w godzinach 17.00 – 19.00), bądź też telefonicznie pod numerem: 661 915 730.
 
Rowerowy Rajd przez Szczurową
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 29 maja 2007 21:09

W niedzielne popołudnie, 27 maja b.r. podczas trwania Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Regionalnych, Kapel Ludowych i Grup Śpiewaczych z Małopolski Zachodniej i Wschodniej "KRAKOWSKI WIANEK" im. Jędrzeja Cierniaka, zawitali do Szczurowej uczestnicy II Rajdu Wisły. W Szczurowej właśnie zaplanowano dla nich postój i dłuższy odpoczynek. W rajdzie rowerowym udział wzięło około 150 osób. Uczestnicy rajdu z miasta Wisła wyjechali 25 czerwca, aby wzdłuż królowej naszych rzek dotrzeć do Gdańska 8 czerwca.
 
Bezpłatny dojazd na Brzeski Dzień Dziecka
ROZRYWKA - Aktualności
niedziela, 27 maja 2007 00:31

W dniu 2 czerwca w Parku Götza odbędzie się Brzeski Dzień Dziecka. Organizatorzy imprezy, którymi są: Zarząd Osiedla Okocimskie, Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Młodzieżowa Rada Gminy, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku, Radny Miejski Jerzy Tyrkiel oraz Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych „Ostoja”, prócz licznych atrakcji, które przygotowali na ten dzień, zadbali również o bezpłatny dowóz dzieci na tę imprezę. W tym dniu, w godzinach od 8.30 do 16.00 odbywać się będą specjalne kursy na trasie Szkoła Podstawowa nr 3 – Browar.
 
Zawody jeździeckie w Brzesku
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 25 maja 2007 22:30

24 czerwca odbędzie się druga już edycja Zawodów Jeździeckich o Puchar Burmistrza Brzeska organizowanych przez wciąż poszerzający swą ofertę Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji, we współpracy z Konik Klubem z Okocimia. Zawody mają na celu popularyzację sportów jeździeckich w naszym rejonie. Będzie to doskonała okazja do tego by zaprezentować piękno jeździectwa i jego widowiskowość, która dzięki bardzo przejrzystym regułom trzyma w napięciu i wyzwala w widzach wiele emocji. Jak mówi Wojciech Rosa – jeden z głównych współorganizatorów imprezy: sukcesy jeździeckie, niezależnie od stopnia zaawansowania zawsze są wypadkową współpracującej pary człowiek - koń.
 
Brzeski Dzień Dziecka
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 24 maja 2007 14:38
Bohaterowie codziennych trosk i wielkich radości - dzieci - jak co roku obchodzą swoje święto. Właśnie w tym dniu - 1 czerwca - cały świat obchodzi Międzynarodowy Dzień Dziecka. A każdy liczący się gród organizuje festyny. Także Brzesko zadbało o swoich najmłodszych mieszkańców. Brzeskie instytucje oraz organizacje uczczą święto dzieci w sobotę 2 czerwca 2007 rok w parku Götza. Przygotowano szereg imprez, na które serdecznie zapraszają organizatorzy. Odbędą się pokazy Wojów św. Stanisława, pokazy tresury psów policyjnych, będzie również można skorzystać z przejażdżki czterokołowcem (quad, baggy). Organizatorzy zadbali, a żeby nie zabrakło atrakcji. Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w zawodach piłki nożnej,
 
Rowerami przez Szczurową
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 24 maja 2007 14:03
W niedzielę, 27 maja b.r. w Szczurowej zatrzymają się uczestnicy II Rajdu Wisły. Uczestnicy z miasta Wisła wyjadą 25 maja, aby wzdłuż królowej naszych rzek dotrzeć do Gdańska 8 czerwca 2007 r. Wyłączona z ruchu zmotoryzowanych droga rowerowa będzie biegła na dystansie prawie 1500 km. Rajd to duże przedsięwzięcie na skalę międzynarodową, pod patronatem Parlamentu Europejskiego, Telewizji Polskiej, Telewizji Polonia i Polskiego Radia, w którym udział weźmie około 150 osób.
 
Czwartkowa majówka z Pasją
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 23 maja 2007 16:38

Regionalne Towarzystwo Miłośników Kultury Ludowej w Niedźwiedzy oraz Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Brzesku zapraszają 24 maja do Ośrodka Rekreacyjnego „Pasja” w Brzesku, gdzie odbędą się Powiatowe Uroczystości z okazji Dnia Matki i Dnia Inwalidy. W programie imprezy przewidziano między innymi koncert pieśni w wykonaniu Zespołu „Niedźwiedzioki”, prezentacje wierszy w wykonaniu poetów ludowych, koncert organowy absolwentów szkoły muzycznej, natomiast o godzinie 17.00 rozpocznie się przednia zabawa pod gołym niebem.
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 następna > ostatnia >>

Strona 12 z 14

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .