Na kolonie z Ośrodkiem Kultury
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 19 maja 2007 13:58

Chociaż do wakacji szkolnych pozostał jeszcze miesiąc,  to warto  już teraz pomyśleć o organizacji wakacyjnego wypoczynku dla najmłodszych. Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku wraz z Urzędem Miejskim w Brzesku, podobnie jak w latach ubiegłych,  organizuje wakacyjne kolonie dla dzieci i młodzieży z Brzeska i okolic. Pierwszy, 12 dniowy turnus odbędzie się w dniach 7-18 lipca w Ochotnicy Dolnej. Koszt 11 dniowego obozu wynosi 560 zł. Drugi wakacyjny turnus zaplanowany został na dni od 23 lipca do 4 sierpnia, a odbędzie się w Krościenku. Zgłoszeń można dokonywać w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku (ul. Kościuszki 7).
 
Rozśpiewany konkurs
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 16 maja 2007 15:07

Miejski Ośrodek Kultury w Czchowie ogłasza III KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ MAJSTERSZTYK pod patronatem Burmistrza Czchowa. Celem konkursu są: prezentacja i popularyzacja piosenki dziecięcej i młodzieżowej, konfrontacja i promocja artystyczna, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu, upowszechnianie amatorskiej twórczości estradowej. Uczestnikami konkursu mogą być soliści z grupach wiekowych 6 - 9 lat, 10 - 12 lat i 13 - 16 lat. Każdy wykonawca prezentuje jeden wybrany przez siebie utwór z dwóch przygotowanych do konkursu.
 
Gwieździsty Zlot Rowerowy
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 14 maja 2007 14:08
W dniu 19 maja odbędzie się szósty Małopolski Gwieździsty Zlot Rowerowy „Rowerem po zdrowie”. Tegoroczny zlot odbywa się w roku jubileuszu 50-lecia Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej pod honorowym patronatem: Wojewody Małopolskiego – Macieja Klimy, Marszałka Województwa Małopolskiego – Marka Nawary oraz Prezydenta Miasta Krakowa – Jacka Majchrowskiego. W Zlocie mogą uczestniczyć: dzieci, młodzież i dorośli w grupach zorganizowanych lub indywidualnie. Aby wziąć udział w zlocie należy mieć ze sobą dowód tożsamości oraz dokonać w biurze zawodów wpłaty wpisowego w wysokości 5 zł. Udział dzieci i młodzieży jest bezpłatny, ale muszą mieć one pisemną zgodę rodziców na udział w imprezie.
 
Królewski Flis na Wiśle
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 09 maja 2007 13:52
W dniach od 12 maja do 6 czerwca 2007 roku organizowany jest drugi z kolei Królewski Flis na Wiśle. W związku z tym, że trasa flisu prowadzi przez gminę Szczurowa do udziału w realizacji tej imprezy zaproszono gminę Szczurowa i zwrócono się o objęcie patronatem honorowym II Królewskiego Flisu Wiślanego Wójta Gminy. Flis ten jest w tej chwili jedynym w Polsce przypomnieniem najlepszych tradycji i obyczajów z epoki świetności politycznej i gospodarczej Rzeczypospolitej oraz popularyzacji walorów przyrodniczych i turystycznych naszego kraju.
 
Jubileuszowe bieganie
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 04 maja 2007 19:26
28 kwietnia w Czchowie odbył się jubileuszowy, X Bieg Floriański. Inicjatorem i pomysłodawcą biegu był Tadeusz Rajczak, Jego pamięć uczczono minutą ciszy, a druhowie z OSP Czchów zapalili znicze na grobie. Organizatorami biegu byli: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Oddział Gminny, Ochotnicza Straż Pożarna w Czchowie oraz Miejski Ośrodek Kultury. W tym roku ze względu na bezpieczeństwo uczestników, trasa została zmieniona i prowadziła z Rynku ul. Węgierską na Grodzisko, następnie pod Basztę, dalej ul. Węgierską na Rynek. 
 
Dzień Flagi na pływalni
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 30 kwietnia 2007 19:02
2 maja to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to święto obchodzone w Polsce od niedawna – dopiero od 2004 roku. Z tej okazji pracownicy Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Starostwa Powiatowego w Brzesku przygotowali po raz kolejny dla młodych pływaków zawody pływackie. Patronat nad imprezą objął Starosta Brzeski. Zawody zostały zaplanowane na dzień 2 maja na godzinę 16.00. Potrwają ok. 2 godzin, a zwycięzców będzie dekorował osobiście Starosta Powiatu Brzeskiego Pan Ryszard Ożóg.
 
Jubileuszowy Bieg Floriański
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 16 kwietnia 2007 09:13
28 kwietnia odbędzie się kolejny, jubileuszowy, X Bieg Floriański, organizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Oddział Gminny, Ochotniczą Straż Pożarną w Czchowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Czchowie. Start zaplanowano na godzinę 14.00. Bieg Floriański stał się już tradycją w Czchowie. Zorganizowanie biegu zaproponował Tadeusz Rajczak – wspaniały strażak. I tak do dzisiaj jego dzieło istnieje i z roku na rok gromadzi wokół siebie coraz więcej uczestników. Trzy lata temu organizatorzy zaprosili do uczestniczenia w biegu szkoły gimnazjalne, a dwa lata temu - grupy niezrzeszone.
 
Świąteczne zmiany na pływalni
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 03 kwietnia 2007 15:39

W okresie Świąt Wielkanocnych zmieniają się godziny funkcjonowania Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W Wielki Piątek, ze względu na przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy basen czynny jest do godziny 12.00. Natomiast w Wielka Sobotę oraz Niedzielę Wielkanocna basen będzie nieczynny. Z kolei w Poniedziałek Wielkanocny na potencjalnych klientów czeka miła niespodzianka w postaci biletów całodziennych na basen. Pozwoli to na doskonałą zabawę w gronie rodzinnym oraz nadanie nowego wymiaru tradycjom Lanego Poniedziałku. Ceny biletów pozwalających na korzystanie z basenu bez żadnych ograniczeń czasowych
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 14

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .