Remis 'piwoszy'
SPORT - Aktualności
czwartek, 20 września 2007 17:31

Okocimski - Górnik Wieliczka 1-1
Kibice Okocimskiego w dalszym ciągu czekają na zwycięstwo „piwoszy” w Brzesku. Tym razem punkty „uciekły” w spotkaniu z Górnikiem Wieliczka. Remisu z wyżej notowanym rywalem, nie można uznać za sukces. Piłkarze z Brzeska byli nader gościnni dla przyjezdnych i w zasadzie sprezentowali „górnikom” 
1 punkt. Mam tutaj na myśli zwłaszcza błąd bramkarza i obrońców przy wyrównującej bramce, rażącą nieskuteczność i nieporadność w sytuacjach podbramkowych oraz nieumiejętność wykorzystania gry w przewadze przez ponad 30 minut. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem twardej walki w środku pola. Jej ofiarą padł Marcin Imiołek, który z poważną kontuzją kolana został odwieziony do szpitala. Gospodarze osiągnęli optyczną przewagę, mozolnie konstruując akcje zaczepne.
 
Bez sukcesu w Pucharze Polski
SPORT - Aktualności
wtorek, 28 sierpnia 2007 23:23
zaglebiePiłkarze Okocimskiego Brzesko zakończyli tegoroczną przygodę z Pucharem Polski w 1/32 tych rozgrywek. Tym razem, „piwosze” nie sprostali ekstraklasowemu zespołowi Zagłębia Sosnowiec, ulegając na własnym boisku 0:2. Pierwsze trzydzieści minut spotkania przebiegało pod znakiem wyrównanej gry, z lekkim wskazaniem na gospodarzy. To oni częściej zawiązywali akcje ofensywne, które jednak nie stanowiły realnego zagrożenia dla przyjezdnych. I nastała 33 minuta, nieszczęśliwa dla gospodarzy. Ładna akcja Zagłębia. Sławomir Pach zagrał ze środka boiska na lewą stronę do Pawła Cygnara, ten pociągnął z piłką w kierunku końcowej linii boiska i zagrał na pole bramkowe, a Jarosław Piątkowski z 3 metrów trafił pod poprzeczkę. OKS – Zagłębie 0:1. Takim wynikiem kończy się pierwsza część meczu. Drugą połowę z animuszem rozpoczęli gospodarze, czego efektem był m.in. strzał w poprzeczkę w wykonaniu D. Polichta.
 
Brzeski konkurs wyciskania
SPORT - Aktualności
wtorek, 28 sierpnia 2007 16:46

25 sierpnia o godzinie 15.00 na terenie BOSiR w Brzesku odbyły się zawody w wyciskaniu ciężarów na ławeczce dla kobiet i mężczyzn " STRONG POWER". Szczególnie zacięta rywalizacja miała miejsce w kategorii pań, które wyciskały ciężar o wadze 5 kg. Na słowa uznania zasługują panie, które znalazły się na podium – Katarzyna Kukułka (15 lat) wykonała 212 powtórzeń, a jej starsze koleżanki aż 550, w związku z czym konieczna była dogrywka ciężarkiem o masie 13 kg. W dogrywce zwyciężyła Paulina Rzenno (Brzesko) przed Joanną Bzymek (Kraków). Równie zacięta rywalizacja miała miejsce w kategorii mężczyzn, gdzie w kategorii wagowej powyżej 80 kg zwycięstwo zapewnił sobie instruktor sportów siłowych Michał Kliś (MOSiR Bochnia). Jego wynik 150 kg okazał się bezkonkurencyjny, niemniej jednak honoru Brzeska dzielnie bronili: Adam Bereta – funkcjonariusz brzeskiej Policji oraz Paweł Majda – pracownik BOSiR-u.
 
Sportowe zakończenie wakacji
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 27 sierpnia 2007 19:59

25 sierpnia na boiskach do plażówki obok brzeskiej pływalni na sportowo pożegnano kończące się wakacje. Organizatorzy oraz sponsor Otwartego Turnieju Piłki Plażowej CAN PACK OPEN 2007 mogą więc zaliczyć imprezę do bardzo udanych. Środki jakie CAN PACK S.A. przeznaczyło na organizacje turnieju pozwoliły na zapewnienie odpowiedniego poziomu i rangi zawodów. Dzięki sprzyjającej pogodzie całodzienny turniej piłki plażowej, był bogaty w emocjonujące pojedynki pomiędzy kilkudziesięcioma drużynami, które zgłosiły chęć udziału w Turnieju. Impreza była również okazją dla mieszkańców do dobrej zabawy w gronie przyjaciół i rodziny. Wśród kibiców znalazł się m.in. Pan Burmistrz Brzeska Jan Musiał, oraz Przewodniczący Rady Miejskiej - Krzysztof Ojczyk.
 
Łucznicze zmagania
SPORT - Aktualności
piątek, 17 sierpnia 2007 08:36

Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Klubem Sportowym Wiking w którym rozwijana jest sekcja łucznicza zaprasza na Otwarty Turniej Łuczniczy Dzieci i Młodzieży. Mecenat nad imprezą objęła firma Can Pack, która jest również sponsorem pucharów i medali dla zwycięzców. Zawody rozpoczną się 25 sierpnia o godzinie 12.00. Na przygotowanych specjalnie na tą okazję torach łuczniczych wszyscy chętni będą mogli rywalizować w 3 kategoriach: Szkoły Podstawowe, Szkoły Gimnazjalne, oraz w kategorii OPEN. Przed rozpoczęciem turnieju, a także po jego zakończeniu osoby zainteresowane łucznictwem będą mogły popróbować swobodnego strzelania pod okiem instruktora. Będzie to również okazja do uzyskania dodatkowych informacji nt. startującej od września sekcji łuczniczej – sportowej dla dzieci i młodzieży, oraz rekreacyjnej dla dorosłych.
 
Na sportowo o Puchar Wójta
SPORT - Aktualności
czwartek, 16 sierpnia 2007 14:08

W niedzielę, 12 sierpnia na boisku sportowym Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Niedzieliskach odbyły się rozgrywki sportowe „O Puchar Wójta Gminy Szczurowa”. Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, natomiast gospodarzami imprezy Gminny Ludowy Klub Sportowy Niedzieliska. W ramach Turnieju Wsi odbyły się mecze piłki nożnej, piłki siatkowej oraz konkurencja sprawnościowa w przeciąganiu liny i bieg w workach. W turnieju piłki nożnej udział wzięły drużyny reprezentujące miejscowości Wola Przemykowska, Strzelce Małe, Niedzieliska i Rudy Rysie, które zostały wyłonione we wcześniejszych eliminacjach.
 
Okocimski rozbity w Łęcznej
SPORT - Aktualności
środa, 15 sierpnia 2007 21:02
oks_g
 Górnik Łęczna - Okocimski 7-0 (3-0)
Okocimski Brzesko w ramach II kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy IV rozegrał wyjazdowe spotkanie z drużyną Górnika Łęczna. Górnicy, występujący w minionym sezonie  w Orange Ekstraklasie, z której zostali karnie zdegradowani do III ligi za aferę korupcyjną, nie dali żadnych szans drużynie z Brzeska. "Piwosze" stracili w tym spotkaniu aż 7 bramek!, nie konstruując przez 90 minut praktycznie żadnej składnej akcji. W pierwszej połowie spotkania klasycznego hattricka ustrzelił Grzegorz Szymanek. W drugiej odsłonie Górnicy również bezwzględnie wykorzystywali niemoc "piwoszy" aplikując brzeszczanom kolejne 4 gole.
 
Can Pack Open na zakończenie wakacji
SPORT - Aktualności
sobota, 11 sierpnia 2007 14:14

Otwarty Turniej Piłki Plażowej "CAN PACK OPEN 2007" to impreza jaką przygotowuje Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z firmą CAN PACK na zakończenie wakacji. 25 sierpnia 2007 w sobotę na boiskach do piłki plażowej obok budynku Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się turniej w piłce plażowej w kategorii OPEN (kobiety i mężczyźni). Turnieje w piłce plażowej organizowane przez BOSiR cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego też organizatorzy chcą, by ta bardzo emocjonująca dyscyplina rozwijała się nadal w Brzesku. Dzięki wsparciu jakie otrzymali ze strony firmy CAN PACK możliwa była organizacja kolejnych dużych zawodów. Jan Waresiak - dyrektor brzeskiego OSIR-u przewiduje, że impreza spotka się ze sporym zainteresowaniem ze strony zawodników, nie tylko z Brzeska, ale również całej Małopolski.
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 następna > ostatnia >>

Strona 61 z 67

wybory2018

Hubert-2018-strona-768x1085 kopia

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .