Sportowe zakończenie wakacji
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 27 sierpnia 2007 20:59

25 sierpnia na boiskach do plażówki obok brzeskiej pływalni na sportowo pożegnano kończące się wakacje. Organizatorzy oraz sponsor Otwartego Turnieju Piłki Plażowej CAN PACK OPEN 2007 mogą więc zaliczyć imprezę do bardzo udanych. Środki jakie CAN PACK S.A. przeznaczyło na organizacje turnieju pozwoliły na zapewnienie odpowiedniego poziomu i rangi zawodów. Dzięki sprzyjającej pogodzie całodzienny turniej piłki plażowej, był bogaty w emocjonujące pojedynki pomiędzy kilkudziesięcioma drużynami, które zgłosiły chęć udziału w Turnieju. Impreza była również okazją dla mieszkańców do dobrej zabawy w gronie przyjaciół i rodziny. Wśród kibiców znalazł się m.in. Pan Burmistrz Brzeska Jan Musiał, oraz Przewodniczący Rady Miejskiej - Krzysztof Ojczyk.
 
Łucznicze zmagania
SPORT - Aktualności
piątek, 17 sierpnia 2007 09:36

Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Klubem Sportowym Wiking w którym rozwijana jest sekcja łucznicza zaprasza na Otwarty Turniej Łuczniczy Dzieci i Młodzieży. Mecenat nad imprezą objęła firma Can Pack, która jest również sponsorem pucharów i medali dla zwycięzców. Zawody rozpoczną się 25 sierpnia o godzinie 12.00. Na przygotowanych specjalnie na tą okazję torach łuczniczych wszyscy chętni będą mogli rywalizować w 3 kategoriach: Szkoły Podstawowe, Szkoły Gimnazjalne, oraz w kategorii OPEN. Przed rozpoczęciem turnieju, a także po jego zakończeniu osoby zainteresowane łucznictwem będą mogły popróbować swobodnego strzelania pod okiem instruktora. Będzie to również okazja do uzyskania dodatkowych informacji nt. startującej od września sekcji łuczniczej – sportowej dla dzieci i młodzieży, oraz rekreacyjnej dla dorosłych.
 
Na sportowo o Puchar Wójta
SPORT - Aktualności
czwartek, 16 sierpnia 2007 15:08

W niedzielę, 12 sierpnia na boisku sportowym Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Niedzieliskach odbyły się rozgrywki sportowe „O Puchar Wójta Gminy Szczurowa”. Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, natomiast gospodarzami imprezy Gminny Ludowy Klub Sportowy Niedzieliska. W ramach Turnieju Wsi odbyły się mecze piłki nożnej, piłki siatkowej oraz konkurencja sprawnościowa w przeciąganiu liny i bieg w workach. W turnieju piłki nożnej udział wzięły drużyny reprezentujące miejscowości Wola Przemykowska, Strzelce Małe, Niedzieliska i Rudy Rysie, które zostały wyłonione we wcześniejszych eliminacjach.
 
Okocimski rozbity w Łęcznej
SPORT - Aktualności
środa, 15 sierpnia 2007 22:02
oks_g
 Górnik Łęczna - Okocimski 7-0 (3-0)
Okocimski Brzesko w ramach II kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy IV rozegrał wyjazdowe spotkanie z drużyną Górnika Łęczna. Górnicy, występujący w minionym sezonie  w Orange Ekstraklasie, z której zostali karnie zdegradowani do III ligi za aferę korupcyjną, nie dali żadnych szans drużynie z Brzeska. "Piwosze" stracili w tym spotkaniu aż 7 bramek!, nie konstruując przez 90 minut praktycznie żadnej składnej akcji. W pierwszej połowie spotkania klasycznego hattricka ustrzelił Grzegorz Szymanek. W drugiej odsłonie Górnicy również bezwzględnie wykorzystywali niemoc "piwoszy" aplikując brzeszczanom kolejne 4 gole.
 
Can Pack Open na zakończenie wakacji
SPORT - Aktualności
sobota, 11 sierpnia 2007 15:14

Otwarty Turniej Piłki Plażowej "CAN PACK OPEN 2007" to impreza jaką przygotowuje Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z firmą CAN PACK na zakończenie wakacji. 25 sierpnia 2007 w sobotę na boiskach do piłki plażowej obok budynku Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się turniej w piłce plażowej w kategorii OPEN (kobiety i mężczyźni). Turnieje w piłce plażowej organizowane przez BOSiR cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego też organizatorzy chcą, by ta bardzo emocjonująca dyscyplina rozwijała się nadal w Brzesku. Dzięki wsparciu jakie otrzymali ze strony firmy CAN PACK możliwa była organizacja kolejnych dużych zawodów. Jan Waresiak - dyrektor brzeskiego OSIR-u przewiduje, że impreza spotka się ze sporym zainteresowaniem ze strony zawodników, nie tylko z Brzeska, ale również całej Małopolski.
 
Pucharowy awans "Piwoszy"
SPORT - Aktualności
środa, 08 sierpnia 2007 13:17

Okocimski Brzesko - Concordia Piotrków  Trybubalski 2-1
Brzescy piłkarze przyzwyczaili swoich kibiców do tego, iż dobrze radzą sobie w rozgrywach o Puchar Polski. Nie inaczej jest w tym sezonie. Po wczorajszym zwycięstwie nad Concordią Piotrków Trybunalski zapewnili sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek na szczeblu centralnym. Po ostatnim gwizdku sędziego Erwina Paterka, kibice opuszczali stadion zadowoleni z wyniku 2:1 dla "piwoszy". Mecz rozpoczeli jednak brzeszczanie źle. Ustawienie drużyny z jednym wysuniętym napastnikiem, mocno cofnietą linia pomocy oraz obrońcami operującymi nie dalej niż linia pola karnego, wskazywało na mocno defensywna taktykę trenera Kordeli. Złe rozegranie w środku pola, niedokładne podania i chaos w poczynaniach "piwoszy" powodowały, iż to goście grający mocnym presingiem częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich. Na efekt nie trzeba było długo czekać.
 
Kolarski peleton w Szczurowej
SPORT - Aktualności
czwartek, 02 sierpnia 2007 20:48

W środę na Rynku Głównym w Krakowie rozpoczął się jeden z najtrudniejszych wyścigów wieloetapowych - 45 Małopolski Wyścig Górski. W dniu 3 sierpnia 2007 r. około godz.16.30  Szczurowa będzie miejscem zakończenia II etapu wyścigu Świątniki Górne – Szczurowa. Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Uście Solne – Cerekiew – Wrzępia – Rajsko – Strzelce Małe – Szczurowa – Niedzieliska – Strzelce Wielkie. Małopolski wyścig jest - po Tour de Pologne - najstarszą i najtrudniejszą imprezą kolarską, wpisany do kalendarza imprez Światowej Unii Kolarskiej UCI z klasą 2.2. W wyścigu udział biorą zawodnicy z Egiptu, Estonii, Litwy, Nigerii, Turcji i Ukrainy, Niemiec, Czech, Słowacji, Słowenii, Włoch, Belgii i Polski. Zakończenie II etapu wyścigu połączone będzie z festynem w parku w Szczurowej.
 
Wakacyjnie promocje na brzeskiej pływalni
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 30 lipca 2007 17:13

Częstym pytaniem z jakim spotykają się pracownicy Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, jest: „Jak najtaniej wejść na basen?”. W trakcie trwających wakacji odpowiedź będzie bardzo prosta – wystarczy w każdy poniedziałek przyjść na basen i zakupić bilet całodzienny. Co najważniejsze jest on w cenie biletu normalnego – a więc dzieci płaca jedynie 5 zł, a dorośli 8 zł. Jest to ukłon w kierunku dzieci i młodzieży spędzającej wakacje w mieście. Oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych. Pracownicy brzeskiego basenu są ciekawi, czy ktoś z klientów wytrzyma aż tak długo na basenie – jak do tej pory nikt tej sztuki nie próbował.
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 następna > ostatnia >>

Strona 62 z 67

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .