Szachowe Mistrzostwa Polski
SPORT - Aktualności
piątek, 18 maja 2007 08:33
W dniach 12-13 maja Czchów stał się szachową stolicą Polski. Rozgrywane na zlecenie Polskiego Związku Szachowego Mistrzostwa Polski Przedszkolaków zgromadziły na starcie prawie 150 zawodników i zawodniczek. W imprezie, której pomysłodawcą i inicjatorem był Jarosław Gurgul, uczestniczyli przedszkolacy z najodleglejszych zakątków kraju m.in. z Warszawy, Kołobrzegu, Suwałk, Torunia, Rybnika, Wrocławia i Poznania. Rozgrywki prowadzono systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, osobno dziewczęta osobno chłopcy.
 
Wyjazdowe zwycięstwo piłkarzy
SPORT - Aktualności
niedziela, 13 maja 2007 22:25
Wierna Małogoszcz - Okocimski 0-1
W niedzielne popołudnie drużyna piłkarzy Okocimskiego Brzesko rozegrała wyjazdowe spotkanie w Małogoszczy z tamtejszą Wierną. „Piwosze”, którzy w minioną środę po raz trzeci z rzędu zdobyli Puchar Polski na szczeblu okręgu tarnowskiego, tym razem odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo z zajmującą miejsce w końcu ligowej tabeli drużyną z Małogoszczy. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 35 minucie Tomasz Kozieł. Okocimski dzięki temu zwycięstwu utrzymał 8 pozycję w ligowej tabeli.
 
Okocimski zagra w Małogoszczy
SPORT - Aktualności
sobota, 12 maja 2007 10:18
Drużyna piłkarzy Okocimskiego Brzesko, po środowym zwycięstwie w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu tarnowskiego, powraca do zmagań ligowych. W ramach 24 kolejki spotkań piłkarskiej trzeciej ligi „Piwoszom” przyjdzie stoczyć bój z walczącą o utrzymanie statutu trzecioligowca drużyną Wierny Małogoszcz. W meczu obydwu drużyn na jesieni górą była drużyna z Brzeska, która po bramkach Rafała Polichta, Marcina Imiołka i Dariusza Karwata odniosła pewne zwycięstwo 3-0. Początek niedzielnego spotkania (13 maja) o godzinie 17.00 na stadionie w Małogoszczy.
 
Okocimski Brzesko z Pucharem
SPORT - Aktualności
środa, 09 maja 2007 23:03

Okocimski Brzesko - Unia Tarnów 3-0 W środowe popołudnie na stadionie Olimpii Wojnicz drużyna piłkarzy Okocimskiego Brzesko rozegrała mecz w ramach finału Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Tarnowskiego. Spotkanie z tarnowską Unią było rewanżem za finał sprzed roku, kiedy to „Piwosze” pokonali na stadionie Metalu Tarnów „Jaskółki” 1-0. Drużyna z Brzeska jedynie przez pierwsze 45 minut środowej konfrontacji nie potrafiła udokumentować przewagi, którą posiadała przez większą część gry. Bramki po przerwie zdobywali w 62 i 82 minucie Imiołek oraz Stanula, który w 84 minucie przypieczętował pewne zwycięstwo Okocimskiego.

 
III miejsce szczypiornistek
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 07 maja 2007 17:37
Dużym sukcesem zakończyły swój udział w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej młode szczypiornistki ze szkoły podstawowej w Szczurowej. Po wygranych zawodach gminnych i powiatowych przyszedł czas na udział w zawodach rejonowych, które odbyły się w 26 kwietnia w Tuchowie. W turnieju wzięły udział cztery drużyny reprezentujące poszczególne  powiaty. Pierwszy mecz zawodniczki ze Szczurowej wygrały z rówieśniczkami ze SP w Radgoszczy.  Jednakże następne rywalki okazały się lepsze i z reprezentantkami Tuchowa oraz Tarnowa przegrały.
 
Długi weekend na sportowo
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 07 maja 2007 17:05
Miłośnicy ruchu wzięli udział w zawodach o Puchar Burmistrza Brzeska w kolarstwie górskim, piłce nożnej oraz koszykówce. Do współzawodnictwa zorganizowanego przez KKS Olimp 29 kwietnia na Stadionie OKS zgłosiło się 50 fanów kolarstwa górskiego, którzy wystartowali w dziesięciu kategoriach wiekowych. W turnieju piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych wystartowało 10 drużyn ze szkół podstawowych oraz 12 reprezentujących szkoły gimnazjalne i ponadpodstawowe.Wśród najmłodszych zwyciężył team F.C. Jasień, drugą i trzecią lokatę zajęły kolejno: Sokoły i Jagiełły.
 
Święto Flagi na pływalni
SPORT - Aktualności
piątek, 04 maja 2007 17:36
2 maja o godzinie 16.00 na pływalni Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły drugie zawody Pływackie z okazji Święta Flagi Narodowej RP. Pomimo długiego majowego weekendu na starcie pojawiło się blisko 50 zawodników, którzy rywalizowali w takich stylach pływackich jak styl klasyczny, dowolny i grzbietowy. Impreza została objęta patronatem ze strony pana Starosty Brzeskiego Ryszarda Ożóga, który osobiście dekorował zwycięzców. Fundatorem nagród dla zwycięzców w postaci medali, dyplomów i słodyczy było Starostwo Powiatowe w Brzesku.
 
Plażówka i badminton przy pływalni
SPORT - Aktualności
niedziela, 29 kwietnia 2007 18:24

Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu do korzystania z otwartego po sezonie zimowym kompleksu boisk które znajdują się tuż obok budynku basenu. Czekają na nich 4 boiska do piłki plażowej, boisko do piłki nożnej i badmintona, które czynne są przez cały dzień, z możliwością dodatkowego oświetlenia w godzinach wieczornych. W ramach przygotowań do nowego sezonu powierzchnia boisk została odpowiednio wyrównana. Zasady korzystania z boisk nie zmieniły się w stosunku do ubiegłego roku.
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 następna > ostatnia >>

Strona 64 z 67

wybory2018

Hubert-2018-strona-768x1085 kopia

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .