Reklama
Kolejne skucesy młodych Wikingów
SPORT - Aktualności
środa, 04 kwietnia 2007 09:09
W dniach od  30 marca do 1 kwietnia na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie koło Zielonej Góry w ramach Pucharu Polski rywalizowali młodzi wieloboiści. Brzeski Klub Sportowy Wiking również wystawił kilku zawodników, którzy pod opieką trenera – Marcina Kacera zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami w takich dyscyplinach jak pływanie, bieganie i strzelanie. Najlepiej z nich spisał się Sergiusz Sorys, który zajął 4 miejsce wśród 42 zawodników reprezentujących kluby z takich ośrodków jak Warszawa, Gdynia, Tczew, Wrocław, Częstochowa, czy też Tarnów.
 
Wysoka porażka w Kielcach
SPORT - Aktualności
sobota, 31 marca 2007 14:23
W piątkowe popołudnie trzecioligowa drużyna piłkarzy Okocimskiego Brzesko, w ramach drugiej wiosennej kolejki spotkań, rozegrała wyjazdowe spotkanie z rezerwami Korony Kielce. Brzeszczanie przegrali to spotkanie 0-3, chociaż początek spotkania nie wskazywał na tak dotkliwą porażkę. Piłkarze z Brzeska rozpoczęli mecz z ogromnym animuszem, niestety defensywa Korony spisywała się wyśmienicie. Na domiar złego, w 18 minucie spotkania, sędzia podyktował rzut karny dla Korony, a skutecznym egzekutorem okazał się Wieczorek.
 
Okocimski zagra w Kielcach
SPORT - Aktualności
czwartek, 29 marca 2007 14:14

Już w piątek (30 marca) zainaugurowana zostanie druga wiosenna kolejka spotkań trzeciej ligi piłkarskiej. Wtedy też to piłkarze Okocimskiego rozegrają wyjazdowe spotkanie z rezerwami Korony Kielce. Zarówno kielczanie jak i „piwosze” przegrali swe spotkania w pierwszej wiosennej kolejce, która została rozegrana w miniony weekend. Okocimski poległ na własnym boisku z Kolejarzem Stróże 1-2, natomiast Korona przegrała w Lublinie z Motorem 2-3.  W rundzie jesiennej, w pojedynku obydwu drużyn, odnotowano remis 1-1. Początek jutrzejszego spotkania o godzinie 16.30 na stadionie w Kielcach.

 
Mistrzostwa w Jadownikach
SPORT - Aktualności
środa, 28 marca 2007 17:21
W dniu 14 kwietnia 2007 roku w Gimnazjum w Jadownikach odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików. W zawodach mają prawo startu zawodnicy i zawodniczki z listy wojewódzkiej po III WTK - którzy zajmują miejsca 1-32 oraz bez ograniczeń w swojej kategorii wiekowej (nie dotyczy żaków i młodzików). Zawodnicy w wieku juniora rozgrywają turniej systemem pucharowym do 4 wygranych setów zaś turniej pocieszenie (o miejsce 5) do 3 wygranych setów podobnie jak gry podwójne. Mistrzostwa kadetów i młodzików do 3 wygranych setów. Wpisowe 20 zł junior, 15 zł młodzik.
 
Przegrana piłkarzy Okocimskiego
SPORT - Aktualności
niedziela, 25 marca 2007 20:57

Od falstartu rozpoczęli piłkarze Okocimskiego rundę rewanżową. W pierwszej wiosennej potyczce ulegli na własnym stadionie Kolejarzowi Stróże 1 do 2. Mimo, iż to "piwosze" jako pierwsi zdobyli bramkę (Rafał Policht w 14 minucie), musieli uznać wyższość przyjezdnych. Bramkę wyrównującą zdobył jeszcze przed przerwą Petrović, zaś wynik ustalił w 83 minucie A.Basta. Zaznaczyć trzeba, iż od 65 minuty piłkarze OKS-u grali z przewagą jednego zawodnika, nie umiejąc jednak wykorzystać tej sytuacji. Pięciuset kibiców obserwujących to spotkanie, miało prawo oczekiwać lepszej gry, oraz oczywiście korzystnego dla gospodarzy wyniku.
 
Mini Liga Mistrzów
SPORT - Aktualności
środa, 07 marca 2007 14:13

Starostwo Powiatowe w Brzesku, Urząd Gminy w Szczurowej, Publiczne Gimnazjum w Szczurowej, UKS „Start”, Klub Olimpijczyka „Olimp”, TKKF Ognisko „Rekreacja”, zorganizowały I Międzypowiatowy Nadwiślański Turnieju Halowej Piłki Nożnej Pt. „Mini – Champions League 2007 ”o Puchar Starosty Powiatu Brzesko - Ryszarda Ożóga, Wójta Gminy Szczurowa- Mariana Zalewskiego i Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Szczurowej- Marka Antosza.
 
Regionalny Turniej Służby Liturgicznej
SPORT - Aktualności
wtorek, 06 marca 2007 19:05

W sobotę 24 lutego w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Brzesku, został rozegrany rejonowy turniej dla Liturgicznej Służby Ołtarza. Turniej ten był kolejnym szczeblem diecezjalnych eliminacji do II Mistrzostw Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej o Puchar „KnC” które zostaną rozegrane 1-2 maja w Pile. W turnieju tym wzięli udział zwycięzcy dekanalnych zmagań ministrantów i lektorów z dekanatów: Czchów, Brzesko, Szczepanów, Zakliczyn, Porąbka Uszewska, Wojnicz.
 
Mistrzowie Bilarda
SPORT - Aktualności
wtorek, 06 marca 2007 17:11

UKS „Start” i TKKF „Rekreacja” i Urząd Gminy Szczurowa w Szczurowej we współpracy z Uczniowskim Klubem sportowym „Orzeł” przy GCKCziS w Szczurowej zorganizowały Gminny Turniej Bilardowy pn. „Bilardowi Mistrzowie - Gminy Szczurowa” o Puchar Wójta Gminy Szczurowa – Mariana Zalewskiego. Na starcie stanęły drużyny dwuosobowe z poszczególnych miejscowości gminy Szczurowa. W wyniku sportowej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna z miejscowości
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 następna > ostatnia >>

Strona 68 z 69

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .