Szukają następców Jerzego Kuleja
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 18 sierpnia 2014 20:51

Czy w Brzesku zrodzi się bokserski talent na miarę Jerzego Kuleja, Andrzeja Gołoty czy Tomasza Adamka? Czas pokaże. Znawcy problematyki nie mają wątpliwości: potrzebne są do tego odpowiednie warunki, samozaparcie boksera, talent no i co by nie powiedzieć, trochę szczęścia. O warunki zadbał Brzeski Klub Bokserski Magic Boxing. To właśnie w tym stowarzyszeniu przyszli adepci boksu, mogą poznać jego tajniki. Brzeski Klub Bokserski rozpoczął właśnie nabór chłopców i dziewczynek urodzonych w 2002 roku do udziału w bezpłatnych zajęciach. W przyszłym roku szkolnym (2015/2016) członkowie Brzeskiego Klubu Bokserskiego będą mogli kontynuować naukę w Gimnazjum, w klasie sportowej. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku (ulica świętej Jadwigi). Więcej informacji udziela trener Edmund Kubisiak (telefon: 509-814-006). Zajęcia są bezpłatne.

 
BOSiR czeka na zgłoszenia
SPORT - Aktualności
piątek, 08 sierpnia 2014 17:24

Tylko do 13 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do udziału w Wielkim Finale Grand Prix w Siatkówce Plażowej, które zostaną rozegrane w sobotę, 16 sierpnia i niedzielę, 17, na obiektach Brzeskiego Ośrodka Sportu Rekreacji. – Serdecznie zapraszamy nie tylko zawodników, ale także kibiców. To będzie wspólne święto siatkówki plażowej, ale także okazja do dobrej zabawy. Przygotowaliśmy wiele atrakcji – zapewnia Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu Rekreacji.

 
Pływacy z sukcesami
SPORT - Aktualności
czwartek, 07 sierpnia 2014 21:46

Dobrze spisali się podczas zawodów pływackich rozegranych ostatnio na Jeziorze Rożnowskim, młodzi pływacy z Brzeska. Po raz V z rządu odbył się Rożnowski Maraton Pływacki. Bardzo dobre miejsca zajęli zawodnicy  z sekcji pływackiej BOSiR Brzesko. Sukces młodych pływaków bardzo nas cieszy Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości pójdą w ślady naszego wielkiego mistrza, Wojtka Wojdaka, czego im, ich rodzicom i nam opiekunom bym życzył - mów naszej redakcji Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dodajmy, że podczas tych zawodów Amelia Marek zdobyła pierwsze miejsce na dystansie niespełna pół kilometra w kategorii dzieci do lat 10-ciu, natomiast w śród dzieci do lat 13 na trasie 1500 m, jako szósty dopłynął Wiktor Nieć. Natomiast w maratonie głównym, w wyścigu na  5000 metrów triumfował brzeski młodzieżowiec Krystian Bałabuch uzyskując czas 1h 8 min i 1 sek. Organizatorami imprezy był WOPR Nowy Sącz oraz Sądeckie Towarzystwo Pływackie.

 
V Turniej Piłkarski Sędziów o Puchar Burmistrza Brzeska
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 30 czerwca 2014 23:07

Już w najbliższą sobotę, 5 lipca, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, przy ulicy Piastowskiej 2 (koło ZSP nr 2) odbędzie się turniej piłkarski o puchar burmistrza Brzeska. Zmagania piłkarskie odbędą się już po raz piaty z rzędu. Początek imprezy zaplanowano na 10. Już dzisiaj wiadomo, że do Brzeska przyjedzie 14 drużyn z Małopolski, Podkarpacia i woj. świętokrzyskiego. Jest to pierwszy i największy turniej sędziów rozgrywany na sztucznej nawierzchni. Brzesko jako gospodarz zmierzy się z reprezentacjami Kolegiów Sędziowskich z Kielc, Tarnowa, Bochni, Żabna, Krosna, Krakowa, Dębicy, Nowego Targu, Nowego Sącza, Limanowej i Gorlic.

 
Brzesko: Beach Park Volley 2014
SPORT - Aktualności
niedziela, 29 czerwca 2014 13:45

PT0 9073Wszystko sprzyjało organizatorom ogólnopolskiego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej, który wczoraj został rozegrany w Brzesku. Pogoda, uczestnicy, atmosfera i organizacja imprezy były bez zarzutów. Nie mniej istotny był poziom rozgrywek. Wysoki – zdaniem niezależnych obserwatorów co gwarantowały nazwiska uczestników zmagań. Dodajmy, że gościny uczestnikom Turnieju udzielił Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który z powierzonego im zadania, wywiązał się wzorowo.

 
Żerków: Przełaje i dużo dobrej zabawy
SPORT - Aktualności
wtorek, 24 czerwca 2014 23:43

Na stadionie w Żerkowie został zorganizowany pierwszy bieg przełajowy, łączący pokolenia. Tym razem Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Biesiadki „Tradycja i Rozwój” do współorganizacji zaprosiło LKS „Wulkan” Biesiadki. Zawody na wesoło zostały zorganizowane na wysokim poziomie – o precyzyjne mierzenie czasu oraz klasyfikację miejsc zadbała profesjonalna firma z Tarnowa. Wsparcia udzielali również Ryszard Jasicz – długoletni trener lekkiej atletyki w województwie oraz Halina Grech – na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego I Liceum Ogólnokształcącym w Bochni a jednocześnie wicemistrzyni Polski na 400 m - mói Ryszard Machał, przewodniczący Rady Gminy w Gnojniku.

 
Tanecznie w „Jedynce”
SPORT - Aktualności
środa, 11 czerwca 2014 20:57

turndor1260 dzieci rywalizowało w Turnieju Tańca Towarzyskiego Thomas Dance, który został zorganizowany w Brzesku. Występy najmłodszych obserwowało ponad sześciuset widzów. – Wspaniały Turniej i doskonała organizacja – oceniali rodzice.
Gościny uczestnikom zmagań udzielił Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku. Turniej odbył się w hali widowiskowo – sportowej.  Wzięło udział 260 dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych Brzeska, Bochni, Szczurowej, Krakowa i Niepołomic oraz z Borzęcina. IV Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance, zorganizowany przez Szkołę Tańca Doroty Thomas oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka. Pokazy oceniała komisja sędziowska z Krakowa. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody.

 
BOSiR: Pływackie zmagania
SPORT - Aktualności
piątek, 09 maja 2014 19:49

Sporym powodzeniem cieszą się, organizowane już od kilku lat, zawody pływackie z okazji święta konstytucji. Tradycyjnie już zmagania pływaków odbywają się na brzeskiej pływalni. Organizatorem zawodów jest Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tym roku była to IX edycja Zawodów Pływackich z okazji Dnia Flagi RP. Uczestniczyło w niej 59 zawodników i zawodniczek. Zawody zostały rozegrane w dwóch stylach pływackich: dowolnym oraz klasycznym na dystansie 25 m i 50 m w zależności od grupy wiekowej. Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Brzeska Pan Grzegorz Wawryka. Zwycięzcy zostali udekorowani i nagrodzeni przez Dyrektora BOSiR Pana Marka Dadeja, który dokonał dekoracji w imieniu Pana Burmistrza oraz własnym.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 65

pro092017

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .