Mikołajki na kręgielni
SPORT - Aktualności
środa, 03 grudnia 2014 18:46

W sobotę, pod patronatem burmistrza Grzegorza Wawryki, zostanie rozegrany Turniej Kręglarski. Zawody organizuje Brzeski Ośrodek Sportu Rekreacji, na Kręgielni BOSiR przy ul. Browarnej 13 a. Turniej jest przeznaczony dla amatorów, ale zawodnicy trenujący oraz z licencją również mogą przystąpić do zawodów, lecz w oddzielnych kategoriach. Organizatorami turnieju są: BOSiR Brzesko, Zarząd Osiedla OKOCIMSKIE, oraz Urząd Miejski w Brzesku. Patronat honorowy objął burmistrz Brzeska oraz Św. Mikołaj. Turniej odbędzie się z podziałem na kategorie wiekowe: dzieci do 8 lat, dziewczęta 9 – 13 lat, chłopcy 9 – 13 lat, dziewczęta 14 – 17 lat, chłopcy 14 – 17 lat; kategorie zawodników trenujących oraz z licencją: dziewczęta do 13  lat, chłopcy do 13 lat, dziewczęta 14 – 17 lat, chłopcy 14 – 17 lat. Zgłoszenia do turnieju kręglarskiego przyjmujemy w dniu zawodów. Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych mieszkańców naszej gminy. Zapewniamy świetną zabawę i sporo emocji. Razem świętujmy mikołajkową tradycję – zachwala Turniej, Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu Rekreacji.

 
BOSiR: rywalizowali pływacy
SPORT - Aktualności
czwartek, 13 listopada 2014 10:15

W ubiegły piątek odbyły się już po raz XII Zawody Pływackie z okazji Św. Niepodległości i była to jedna z imprez towarzyszących obchodom odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Pasierb oraz Dyrektor BOSiR Brzesko Marek Dadej. Zawody organizowane przez BOSiR Brzesko odbywają się w dwóch stylach pływackich: klasycznym i dowolnym na dystansie 25 m i 50 m w zależności od kategorii wiekowej i są przygotowane z myślą o najmłodszych miłośnikach pływania. Staramy się, aby uczestnictwo w takich zawodach było dla dzieci niezapomnianym przeżyciem i zachętą do dalszej pracy treningowej pod okiem doświadczonego trenera pływania. W XII Zawodach Pływackich wzięło udział 68 zawodników i zawodniczek. Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Brzeska.

 
Niepodległościowe pływanie
SPORT - Aktualności
czwartek, 06 listopada 2014 00:00

Jak co roku Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje zawody pływackie mające na celu upamiętnienie rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. 7 listopada na Krytej Pływalni już po raz dwunasty zostaną rozegrane zawody pływackie z okazji Św. Niepodległości pod patronatem Burmistrza Brzeska. Rozpoczęcie zawodów planowane jest o godzinie 16.00. Zmagania zawodników odbędą się w dwóch stylach: dowolnym i klasycznym. Dla zwycięzców przewidziano medale, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

 
Gnojnik: Bokserskie zmagania
SPORT - Aktualności
niedziela, 26 października 2014 23:37

TR2 8783Bokserzy z czterech województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego wzięli udział w dwudniowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które rozegrano w hali sportowej w Gnojniku. Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem sprawował wójt gmin Gnojnik – Sławomir Paterek. Organizatorzy podkreślali, że poziom zmagań bokserskich był w tym roku wyjątkowo wyrównany. – Dla mieszkańców naszej gminy to nie tylko doskonała okazja do „podpatrzenia” najlepszych bokserów, ale także jest to świetna promocja naszej gminy w południowej Polsce – oceniał podczas wręczenia medali wójt Paterek.

 
Zmagania cyklistów
SPORT - Aktualności
piątek, 05 września 2014 11:15

To nie lada gratka dla miłośników jednośladów i ścigania się w ekstremalnych warunkach. Już w najbliższą niedzielę, 7 września w Brzesku zostaną rozegrane Sprint Rowerowe. Na trasie oddzielnie będą ścigały się panie, oddzielnie panowie. Zmagania cyklistów są jedną z wielu imprez w ramach Diecezjalnego Święta Chleba, które zaplanowano na najbliższą niedzielę. W zmaganiach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat. Jak móią organizatorzy celem cyklu wyścigów „Małopolskich Sprintów Rowerowych MTB 2014” jest popularyzacja nowej formuły rywalizacji w cross-country wprowadzonej przez UCI do kalendarza Pucharu Świata.

 
Mistrzostwa w Tenisie
SPORT - Aktualności
czwartek, 04 września 2014 00:00

Już 6 i 7 września, na kortach przy stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego, zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Brzeska. Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem sprawuje burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka. Dodajmy, że organizatorami zawodów są: Okocimski Klub Tenisowy, WEKiS  Urzędu Miejskiego,  BOSiR w Brzesku. Zawody będą rozgrywane w kategoriach wiekowych:  mężczyźni; do 45 lat, 45+, 55+, 60+, 65+, kobiety; open.

 
Brzesko stolicą siatkówki plażowej
SPORT - Aktualności
wtorek, 19 sierpnia 2014 19:17

bosirfinal2014To była nie lada gratka dla miłośników siatkówki plażowej. Brzesko gościło bowiem uczestników Finału Grand Prix w siatkówce plażowej BEACH PARK VOLLEY 2014. W dwudniowych zmaganiach uczestniczyły 34 drużyny, które  wyłonione były w wyniku ekscytujących zmagań w 5 turniejach eliminacyjnych. Uczestnicy podkreślali, że tutejszym kibicom i organizatorom udało się stworzyć wspaniałą atmosferę. Zawody rozgrywano w dwóch grupach, a pary, które posiadały największą ilość punktów rankingowych (zdobytych w dotychczasowych turniejach cyklu Grand Prix) były rozstawione w drabince turniejowej.

 
Szukają następców Jerzego Kuleja
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 18 sierpnia 2014 20:51

Czy w Brzesku zrodzi się bokserski talent na miarę Jerzego Kuleja, Andrzeja Gołoty czy Tomasza Adamka? Czas pokaże. Znawcy problematyki nie mają wątpliwości: potrzebne są do tego odpowiednie warunki, samozaparcie boksera, talent no i co by nie powiedzieć, trochę szczęścia. O warunki zadbał Brzeski Klub Bokserski Magic Boxing. To właśnie w tym stowarzyszeniu przyszli adepci boksu, mogą poznać jego tajniki. Brzeski Klub Bokserski rozpoczął właśnie nabór chłopców i dziewczynek urodzonych w 2002 roku do udziału w bezpłatnych zajęciach. W przyszłym roku szkolnym (2015/2016) członkowie Brzeskiego Klubu Bokserskiego będą mogli kontynuować naukę w Gimnazjum, w klasie sportowej. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku (ulica świętej Jadwigi). Więcej informacji udziela trener Edmund Kubisiak (telefon: 509-814-006). Zajęcia są bezpłatne.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 66

db2018plakat

pr0502018b

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .