Reklama
Gnojnik: Dwa weekendy z szachami
SPORT - Aktualności
wtorek, 03 lutego 2015 06:21

Już 7 lutego zostaną rozegrane Gminne Mistrzostwa Szachowe. Zawody rozpoczną się o godzinie 9. Pół godziny wcześniej zaplanowano zapisy Natomiast 21 i 22 lutego odbędzie się Międzynarodowy Turniej Szachowy Czarnego Konia i Źrebiątko. Patronat nad obydwoma imprezami sprawują: starosta brzeski Andrzej Potępa oraz wójt gminy Gnojnik, Sławomir Paterek. Po raz dziewiętnasty z rzędu w Gnojniku zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Szachowy w szachach szybkich P-15, oddzielnie dla juniorów jak i seniorów.

 
Grand Prix w kręglach klasycznych
SPORT - Aktualności
czwartek, 15 stycznia 2015 01:22

Za nami czwarty Turniej Kręglarski, który odbywa się w ramach grand prix Gminy Brzesko. Niedawno rozegrano Noworoczny Turniej Kręglarski . Cały cykl składał się z czterech imprez sportowych na kręgielni BOSiR w Brzesku i były to: III Mistrzostwa Gminy Brzesko (11.10.2014), XV Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w kręglach - Memoriał Czesława Klinika (29.11.2014), XXVIII Turniej Kręglarski im. Władysława Piotrowskiego (13.12.2014) oraz Noworoczny Turniej Kręglarski (10.01.2015).

 
Poręba Spytkowska: Królewskie zmagania
SPORT - Aktualności
wtorek, 13 stycznia 2015 23:02

Szachy, kiedyś królewska gra, przepustka do świata inteligencji, znowu przezywają renesans. Od kilkunastu lat, w wielu miejscach powiatu brzeskiego, niezależnie od siebie, organizowane są zawody, a niektóre szkoły prowadzą naukę gry – w ramach programu szkolnego. Na tej „szachowej mapie powiatu” poczesne miejsce zajmuje Szkoła w Porębie Spytkowskiej. W dużej mierze jest to zasługa dyrektora placówki, miłośnika królewskich zmagań, Piotra Toty.

 
Sobota z kręglami
SPORT - Aktualności
czwartek, 08 stycznia 2015 20:54

PTR 2057Już w najbliższą sobotę, 10 stycznia odbędzie się Noworoczny Turniej Kręglarski. Zawody zostaną przeprowadzone na Kręgielni BOSiR w Brzesku. Będzie to czwarty ostatni turniej eliminacyjny w ramach cyklu Grand Prix Gminy Brzesko w kręglach klasycznych. - Startujemy o godz. 9.00 od kategorii dzieci i młodzieży. Natomiast kategorie seniorów rozpoczniemy o godz. 14.00. Grand Prix objęte jest honorowym patronatem Burmistrza Brzeska Grzegorza Wawryki. Organizatorami turnieju są: BOSiR Brzesko, TKKF Sokół Brzesko, UM Brzesko oraz Zarząd Osiedla OKOCIMSKIE – mówi naszej redakcji Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu Rekreacji.

 
Kręglarze na start
SPORT - Aktualności
czwartek, 11 grudnia 2014 01:54

W najbliższą sobotę, 13 grudnia w Brzesku zostanie rozegrany Turniej Kręglarski. Jest to już XXVIII jego edycja. Organizatorem zawodów jest TKKF „Sokół” w Brzesku. XXVIII Turniej Kręglarski im. Władysława Piotrowskiego odbędzie się na kręgielni przy ulicy Browarnej 13a. Turniej im. Władysława Piotrowskiego jest III (przedostatnią) eliminacją w cyklu Grand Prix Gminy Brzesko w kręglach klasycznych. Starty zawodników odbędą się według następującego harmonogramu: 13 grudnia 2014 rok (sobota): godzina  9.00 eliminacje i finał dzieci i młodzieży, godzina 14.00 eliminacje i finał seniorek i seniorów.

 
Mikołajki na kręgielni
SPORT - Aktualności
środa, 03 grudnia 2014 19:46

W sobotę, pod patronatem burmistrza Grzegorza Wawryki, zostanie rozegrany Turniej Kręglarski. Zawody organizuje Brzeski Ośrodek Sportu Rekreacji, na Kręgielni BOSiR przy ul. Browarnej 13 a. Turniej jest przeznaczony dla amatorów, ale zawodnicy trenujący oraz z licencją również mogą przystąpić do zawodów, lecz w oddzielnych kategoriach. Organizatorami turnieju są: BOSiR Brzesko, Zarząd Osiedla OKOCIMSKIE, oraz Urząd Miejski w Brzesku. Patronat honorowy objął burmistrz Brzeska oraz Św. Mikołaj. Turniej odbędzie się z podziałem na kategorie wiekowe: dzieci do 8 lat, dziewczęta 9 – 13 lat, chłopcy 9 – 13 lat, dziewczęta 14 – 17 lat, chłopcy 14 – 17 lat; kategorie zawodników trenujących oraz z licencją: dziewczęta do 13  lat, chłopcy do 13 lat, dziewczęta 14 – 17 lat, chłopcy 14 – 17 lat. Zgłoszenia do turnieju kręglarskiego przyjmujemy w dniu zawodów. Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych mieszkańców naszej gminy. Zapewniamy świetną zabawę i sporo emocji. Razem świętujmy mikołajkową tradycję – zachwala Turniej, Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu Rekreacji.

 
BOSiR: rywalizowali pływacy
SPORT - Aktualności
czwartek, 13 listopada 2014 11:15

W ubiegły piątek odbyły się już po raz XII Zawody Pływackie z okazji Św. Niepodległości i była to jedna z imprez towarzyszących obchodom odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Pasierb oraz Dyrektor BOSiR Brzesko Marek Dadej. Zawody organizowane przez BOSiR Brzesko odbywają się w dwóch stylach pływackich: klasycznym i dowolnym na dystansie 25 m i 50 m w zależności od kategorii wiekowej i są przygotowane z myślą o najmłodszych miłośnikach pływania. Staramy się, aby uczestnictwo w takich zawodach było dla dzieci niezapomnianym przeżyciem i zachętą do dalszej pracy treningowej pod okiem doświadczonego trenera pływania. W XII Zawodach Pływackich wzięło udział 68 zawodników i zawodniczek. Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Brzeska.

 
Niepodległościowe pływanie
SPORT - Aktualności
czwartek, 06 listopada 2014 01:00

Jak co roku Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje zawody pływackie mające na celu upamiętnienie rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. 7 listopada na Krytej Pływalni już po raz dwunasty zostaną rozegrane zawody pływackie z okazji Św. Niepodległości pod patronatem Burmistrza Brzeska. Rozpoczęcie zawodów planowane jest o godzinie 16.00. Zmagania zawodników odbędą się w dwóch stylach: dowolnym i klasycznym. Dla zwycięzców przewidziano medale, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 67

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

pr082018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .