Reklama
TYLKO U NAS. W miniony piątek w centrum Brzeska skradziono około 700 tysięcy złotych
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 01 kwietnia 2020 12:19

Około siedemset tysięcy złotych padło łupem gangsterów, którzy w Brzesku, na ulicy Berka Joselewicza, dokonali napadu na kurierów przewożących pieniądze – utargu z kantorów. Jak dowiedziała się nieoficjalnie nasza redakcja – do napadu doszło w piątkowe popołudnie. Kurierzy podjechali do miasta, by pobrać pieniądze z jednego z kantorów, który mieści się w centrum miasta. Kiedy jeden z nich poszedł po utarg, drugi został sam w samochodzie. W tym momencie podjechało pod auto, zaparkowane na ulicy Berka Joselewicza, dwa inne samochody. Rozegrała się tutaj scena rodem z filmu gangsterskiego. Rabusie wybili szybę, przyłożyli broń do głowy konwojenta i zabrali pieniądze. W sumie – jak dowiedziała się nieoficjalnie nasza redakcja było tego około siedemset tysięcy złotych.

 
Nowe ograniczenia. Zamknięte parki czy bulwary
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 31 marca 2020 13:11

Osoby niepełnoletnie mogą wychodzić z domu tylko pod opieką. W sklepie będą mogły przebywać tylko trzy osoby na jedną kasę. Zamknięcie usług fryzjerskich czy kosmetycznych. Zaostrzona kwarantanna. ząd wprowadza nowe ograniczenia, które mają obowiązywać przez pięć tygodni.

 
Kwarantanna dla pracowników Ośrodka Zdrowia w Jadownikach
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 30 marca 2020 12:53

Personel Ośrodka Zdrowia w Jadownikach od dnia 30 marca został poddany kwarantannie. W ośrodku będą udzielane tylko teleporady pod nr tel. 14 66 30 533. Pacjenci wymagający badania lekarskiego będą przyjmowani w poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Brzesko (POZ Brzesko).

 
Kolejny lekarz z brzeskiego szpitala zarażony koronawirusem
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 29 marca 2020 21:09

Coraz dramatyczniej wygląda sytuacja w brzeskim szpitalu powiatowym. Jak dowiedziała się nieoficjalnie nasza redakcja, u kolejnego lekarza stwierdzono bowiem koronawirusa. Jeden z medyków poczuł się gorzej, pojechał na oddział zakaźny szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej. Tam stwierdzono u niego obecność wirusa. Wynika z tego, że jest to już szósta osoba zarażona – która pracuje w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Brzesku.

 
Brzesko. Zarażony lekarz, pielęgniarki i salowe
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 29 marca 2020 18:49

Już pięciu pracowników brzeskiego szpitala jest zarażonych koronawirusem – cała piątka pracuje na oddziale chirurgii, dowiedziała się nieoficjalnie nasza redakcja. Liczba osób – pracowników szpitala, poddanych kwarantannie to około czterdzieści osób. Kilka oddziałów – o czym posialiśmy przed dwoma godzinami – jest zamkniętych.

 
Brzesko. Szpital sparaliżowany przez koronawirusa
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 29 marca 2020 16:45

Sporo biedy napytał personelowi, pacjentom oraz mieszkańcom regionu brzeskiego pewien jegomość, który złamał zasady kwarantanny i pojawił się w szpitalu żeby odwidzieć chorego. Nie tylko chory nabawił się koronawirusa, ale także cztery inne osoby – dowiedziała się nasza redakcja W tej sytuacji szpital musiał ograniczyć działalność. W oświadczeniu dyrektora szpitala Adama Smołuchy czytamy:

 
4 przypadki koronawirusa w Brzesku
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 29 marca 2020 09:43

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 11 osób.

W tej grupie jest:

 
Brzesko. Groźny wypadek. Trzy osoby ranne
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 28 marca 2020 16:08

5e7f4b41dbd7e osize933x0q70h35b884W sobotę na drodze krajowej nr 75 między Brzeskiem a Okocimiem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Droga została całkowicie zablokowana. Trzy osoby zostały ranne. Droga została całkowicie zablokowana na ponad dwie godziny.  Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej oraz cztery karetki pogotowia. Utrudnienia w ruchu zakończyły się o godz. 14.55.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 351

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .