Zespół 'ŁZY' zagra na Dniach Brzeska
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 29 marca 2008 10:44

Gwiazdą tegorocznych „Dni Brzeska” będzie zespół „Łzy”. Jak poinformował nas Andrzej „Dyzio” Król manager grupy, Ania Wyszkoni wraz z kolegami wystąpi w niedzielny wieczór 22 czerwca. Koncert zespołu „Łzy” to połączenie znakomitego show muzycznego oraz spektaklu świetlnego, a przeboje takie jak „Narcyz” czy „Agnieszka” znane są doskonale szerokiej publiczności. W sobotę 21 czerwca zagrają „Latające talerze” i być może zespół „Video” czyli projekt Tomka Luberta znanego ze współpracy z Dodą. Z muzycznych atrakcji na ten rok zaplanowano jeszcze piknik country na „Ranczo Pasja” oraz koncerty na „Pożegnaniu Lata”. Natomiast plotką okazuje się być rozpowszechniana informacja o koncercie zespołu „Feel”.

 
Brzeska ściana... płaczu
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 28 marca 2008 15:23

Brzesko może się pochwalić wieloma urokliwymi miejscami, zapewne jednak nie należy do nich fasada jednej z kamienic przy ulicy Fryderyka Chopina, którą namiętnie i permanentnie – oczywiście nielegalnie! plakatują wciąż ci sami przedsiębiorcy. Być może, można by pominąć ten temat gdyby nie fakt, iż jest to ulica w centrum miasta, dająca wątpliwe doznania estetyczne. Dziwić może również fakt, iż nikt nie chce(?), nie może? Zadbać o względny porządek w centrum Brzeska.

 
Bliżej Centrum Bibliotecznego w Brzesku
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 19 marca 2008 10:25

W dniu dzisiejszym w sali narad Urzędu Miejskiego w Brzesku burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka, oraz wicemarszałek województwa małopolskiego, Roman Ciepiela, podpisali porozumienie, które jest gwarantem przekazania przez Urząd Marszałkowski 150 tysięcy złotych na opracowanie projektów oraz kosztorysów niezbędnych do rozpoczęcia budowy Centrum Edukacyjno - Bibliotecznego w Brzesku. Jak poinformował burmistrz Wawryka, projekty powinny być gotowe najpóźniej do końca sierpnia, a sama budowa rozpocznie się na wiosnę 2009 roku. Inwestycja będzie finansowana wspólnie przez Urząd Marszałkowski, Urząd Miejski oraz Starostwo Powiatowe w Brzesku.

 
Zadaj pytanie burmistrzowi!
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 18 marca 2008 14:44

Masz pytanie do burmistrza Brzeska? Żeby je zadać, nie musisz już przychodzić do Urzędu. Burmistrz Grzegorz Wawryka za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz portalu internetowego brzesko.com.pl odpowie na Państwa pytania. Najciekawsze oraz najważniejsze zapytania mieszkańców wraz z odpowiedziami Burmistrza opublikujemy w kwietniowym wydaniu Miesięcznika Przegląd Brzeski. Wszelkie pytania do nowego burmistrza Brzeska prosimy przesyłać na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Przedświąteczne kiermasze
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 12 marca 2008 10:06

Do 15 marca w budynku Urzędu Miejskiego w Brzesku oraz Starostwa Powiatowego odbywa się doroczny kiermasz świąteczny, uczestników Warsztatów Terapi Zajęciowej w Brzesku. Uczestnicy warsztatów oferjują ręcznie wykonane kartki świąteczne. Również do 15 marca w sklepie sieci Intermarche w Brzesku ma miejsce kiermasz uczestników Warsztatów Terapi Zajęciowej z Zawady Uszewskiej. Dochód z kiermaszu chcemy przeznaczyc na dofinansowanie wypoczynku letniego naszych uczestników - podkreśla kierownik Warsztatów Marian Piech.
 
Papierosy bez akcyzy na 'czwórce'
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 11 marca 2008 15:02

Policjanci brzeskiej "drogówki" odnieśli kolejny sukces w zwalczaniu przestępczości związanej z nielegalnym transportem wyrobów nie posiadających polskich znaków akcyzy. W miejscowości Dębno, na trasie E-4 podczas rutynowej kontroli samochodu marki Dodge ujawnili transport papierosów bez akcyzy. W części bagażowej pojazdu znajdowało się 1600 kartonów papierosów pochodzących z Ukrainy. Kierowca samochodu tłumaczył się, iż zlecenie na przewiezienie ładunku z Rzeszowa do Krakowa otrzymał od nieznajomego obywatela Białorusi. Wstępnie oceniono, iż uszczuplenie podatku od wyrobów tytoniowych wynosi 81 tys. zł. Kierowca przewożący nielegalny ładunek, mieszkaniec Krakowa, został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

 
Jarosław Kaczyński w Brzesku
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 07 marca 2008 12:48

Kilkadziesiąt minut przebywał w Brzesku szef Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, który złożył roboczą wizytę w biurze posła Edwarda Czesaka. W trakcie spotkania z brzeskimi sympatykami PiS towarzyszył mu Joachim Brudziński - przewodniczący Zarządu Głównego partii. Gospodarz spotkania przedstawił byłemu premierowi burmistrza Grzegorza Wawrykę oraz miejscowych sympatyków ugrupowania. W spotkaniu wzięli udział również dziennikarze oraz młodzi licealiści, założyciele brzeskiej młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości.

 
Łaskawa Emma
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 02 marca 2008 16:07

Minionej nocy przez Małopolskę przeszedł orkan Emma, wiało z prędkościa kilkudziesięciu kilometrów na godzinę. Na szczęście nie sprawdziły się prognozy meteorologiczne, obyło się bez poważnych szkód materialnych. Jeżeli byłeś świadkiem przejścia huraganowego wiatru w Twojej okolicy i zrobiłeś zdjęcia tego wydarzenia lub skutków wichury, przyślij je do nas na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< pierwsza < poprzednia 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 następna > ostatnia >>

Strona 301 z 322

pr062018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .