Autostrada A4 na start
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 03 kwietnia 2007 22:09
Za dwa lata zostanie oddany do użytku 20-kilometrowy odcinek autostrady A4 pomiędzy Krakowem a Szarowem. We wtorek podpisano umowę z wykonawcą. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała we wtorek umowę z wykonawcą 20-kilometrowowego odcinka autostrady A4 pomiędzy Krakowem a Szarowem. Zgodnie z kontraktem odcinek, którego budowa będzie kosztować 839,3 mln zł, zostanie oddany do użytku za dwa lata. Wykonawcą inwestycji będzie hiszpańsko-polskie konsorcjum złożone z firm DRAGADOS SA oraz Polimex-Mostostal SA.
 
Brzesko Pamięta
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 12:42
2 lata temu, 2 kwietnia 2005 r. o godz. 21:37 świat obiegła wiadomość: Ojciec Święty, Jan Paweł II, nie żyje. Po 26-letnim pontyfikacie odszedł Papież, którego już za życia zwano Wielkim. Po jego śmierci wśród pielgrzymów na placu św. Piotra pojawiły się transparenty z napisem "Santo subito" - "święty natychmiast". O godzinie 20.00 w kościele Najświętszej Maryi Matki Kościoła i św. Jakuba odprawiona zostanie Msza św. w intencji beatyfikacji Jana Pawła II.
 
Zwycięstwo Brzeskich Strażaków
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 30 marca 2007 13:03

W dniach 23 i 25 marca 2007 r. odbyły się I Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego o Puchar Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. W zmaganiach, podczas których nie brakowało emocji wzięło udział  18 drużyn strażackich reprezentujących poszczególne powiaty województwa. Hart ducha i wola walki pozwoliły strażakom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku wyjść zwycięsko z grupy w pierwszym dniu zmagań by w drugim dniu po rozegraniu 5 spotkań sięgnąć po najwyższe trofeum.
 
Urzędnicy Starostwa do oceny
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 22 marca 2007 15:48

Czy klienci zadowoleni są ze świadczonych usług przez Starostwo Powiatowe w Brzesku? W odpowiedzi na to pytanie, mają pomóc specjalnie przygotowane ankiety. Wypełnione formularze oceny zadowolenia klientów, można wrzucać do urn, które znajdują się w budynku starostwa.
Ankieta składa się z sześciu pytań. Klient załatwiający sprawę w starostwie, który znajdzie czas, aby wypełnić formularz ocenić może kompetencje, ale także kulturę osobistą pracownika realizującego daną usługę, wystawiając mu ocenę w skali od 1 do 5.
 
Poseł Czesak po konwencji
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 20 marca 2007 18:51

18 marca w hali Expo w Warszawie odbyła się konwencja programowa partii Prawo i Sprawiedliwość. Wzięło w niej udział około czterech tysięcy zwolenników partii braci Kaczyńskich. Na warszawskiej konwencji programowej PiS, byli obecni brzeszczanie miedzy innymi Edward Czesak - poseł i Prezes PiS w okręgu wyborczym nr 15, Stanisław Pacura - członek Zarządu PiS w okręgu wyborczym nr 15 oraz członkowie lokalnych struktur PiS m.in. Stanisław Sułek, Justyna Trzeciak. 
 
Promocja EFS w starostwie
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 20 marca 2007 16:41

19 marca w Starostwie Powiatowym w Brzesku odbyło się spotkanie informacyjno - promocyjne Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Tarnowie. Tomasz Kita, prezes Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego przedstawił zasady i zakres działania w 2007 roku Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Tarnowie. Funduszowe ABC na lata 2007 - 2013, omówiła z kolei Grażyna Wiatr, asystent koordynatora ROEFS.

 
Wyróżnienia dla rolników
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 19 marca 2007 14:33

Kilku rolników z powiatu brzeskiego otrzymało odznaki honorowe "Zasłużony dla rolnictwa" przyznane decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wręczenie odznak odbyło się 15 marca w Starostwie Powiatowym w Brzesku. Wyróżnienia otrzymali: Jarosław Cieśla z Borzęcina, Kazimierz Różycki z Uścia Solnego (w imieniu p. Kazimierza odznakę odebrała żona), Grażyna Sikora z Borzęcina, Tadeusz Uryga z Wojakowej.
 
Obrady w Starostwie
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 16 marca 2007 17:45

14 marca br. w Starostwie Powiatowym w Brzesku odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Brzeskiego. Starosta brzeski Ryszard Ożóg wręczył nominacje nowym członkom komisji. Otrzymali je: wicestarosta brzeski Stanisław Pacura, przewodniczący Komisji Prawa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Brzeskiego - Stanisław Chudyba oraz naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego – Mieczysław Chałasa.
 
<< pierwsza < poprzednia 301 302 303 304 305 306 307 308 następna > ostatnia >>

Strona 307 z 308

pro092017

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .