Poseł Czesak po konwencji
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 20 marca 2007 19:51

18 marca w hali Expo w Warszawie odbyła się konwencja programowa partii Prawo i Sprawiedliwość. Wzięło w niej udział około czterech tysięcy zwolenników partii braci Kaczyńskich. Na warszawskiej konwencji programowej PiS, byli obecni brzeszczanie miedzy innymi Edward Czesak - poseł i Prezes PiS w okręgu wyborczym nr 15, Stanisław Pacura - członek Zarządu PiS w okręgu wyborczym nr 15 oraz członkowie lokalnych struktur PiS m.in. Stanisław Sułek, Justyna Trzeciak. 
 
Promocja EFS w starostwie
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 20 marca 2007 17:41

19 marca w Starostwie Powiatowym w Brzesku odbyło się spotkanie informacyjno - promocyjne Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Tarnowie. Tomasz Kita, prezes Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego przedstawił zasady i zakres działania w 2007 roku Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Tarnowie. Funduszowe ABC na lata 2007 - 2013, omówiła z kolei Grażyna Wiatr, asystent koordynatora ROEFS.

 
Wyróżnienia dla rolników
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 19 marca 2007 15:33

Kilku rolników z powiatu brzeskiego otrzymało odznaki honorowe "Zasłużony dla rolnictwa" przyznane decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wręczenie odznak odbyło się 15 marca w Starostwie Powiatowym w Brzesku. Wyróżnienia otrzymali: Jarosław Cieśla z Borzęcina, Kazimierz Różycki z Uścia Solnego (w imieniu p. Kazimierza odznakę odebrała żona), Grażyna Sikora z Borzęcina, Tadeusz Uryga z Wojakowej.
 
Obrady w Starostwie
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 16 marca 2007 18:45

14 marca br. w Starostwie Powiatowym w Brzesku odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Brzeskiego. Starosta brzeski Ryszard Ożóg wręczył nominacje nowym członkom komisji. Otrzymali je: wicestarosta brzeski Stanisław Pacura, przewodniczący Komisji Prawa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Brzeskiego - Stanisław Chudyba oraz naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego – Mieczysław Chałasa.
 
Podsumowanie kadencji
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 16 marca 2007 09:21

13 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzesku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Społecznej ds. Osób Niepełnosprawnych. Rada zaopiniowała projekt Uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz wysokości podziału środków PFRON przeznaczonych na ich realizację w roku 2007, a także zmiany do powiatowego programu działań na rzecz osób niepełnosprawnych na lata 2003 - 2007.
 
Poseł Czesak o sytuacji w Sejmiku
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 13 marca 2007 14:34
title="foto: Biuro Poselskie Posła Edwarda Czesaka"src="/images/stories/newsy/posel.jpg" width="130" />
12 marca br. w tarnowskiej siedzibie PiS przy ulicy Wałowej odbyła się konferencja prasowa tarnowskich parlamentarzystów tego ugrupowania, Edwarda Czesaka oraz Michała Wojtkiewicza. Uczestniczył w niej również radny wojewódzki Jacek Pilch. Poseł Czesak odniósł się do sytuacji w Sejmiku Województwa Małopolskiego, gdzie PiS znalazł się w opozycji – Politycy Prawa i Sprawiedliwości nadal są zainteresowani współpracą z nowymi władzami, współtworzonymi teraz przez Platformę Obywatelską.
 
Gmina sprzedała około 200 mieszkań komunalnych
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 30 listopada 1999 02:00

Około dwieście mieszkań komunalnych, należących do gminy Brzesko, zmieni właściciela, kupią je (niektórzy już to uczynili) dotychczasowi najemcy. – Moim zdaniem akacja zakończyła się sukcesem – tłumaczy nam Jerzy Tyrkiel, zastępca burmistrza Brzeska. Najemcy skorzystali z oferty kupna mieszkania za 10 procent jego wartości. 90. procentowa bonifikata została uchwalona przez radnych wiosną 2012 roku. Oferta była aktualna tylko do 31 grudnia 2012 roku. Nawet w ostatnich dniach starego roku wpływały wnioski. W sumie około dwustu lokatorów zakupiło lub zakupi mieszkanie. Uchwała nie zobowiązywała bowiem mieszkańców do kupna lokalu w tamtym roku. Mają na to czas jeszcze kilka miesięcy.

 
<< pierwsza < poprzednia 341 342 343 344 345 346 następna > ostatnia >>

Strona 346 z 346

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .