Reklama
Borzęcin. Plac zabaw czeka…
WYDARZENIA - Borzęcin
wtorek, 17 sierpnia 2021 12:49

Za nami kolejne prace związane z modernizacją placu zabaw przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Borzęcinie Górnym. W ramach realizacji zadania zainstalowano nowe urządzenia zabawowe, wyremontowano istniejące, jak również wymieniono piasek. Nowe urządzenia zastąpiły wyeksploatowane wskutek wieloletniego użytkowania elementy infrastruktury. - Mam nadzieję, że dzieciaki będą zadowolone – mówi naszej redakcji wójt Janusz Kwaśniak.

Ku uciesze najmłodszych mieszkańców Borzęcina można już korzystać z dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak: piaskownica – FABRYKA PIASKU z wieżą, siedziskami, bębnem do przesiewania, wiaderkiem do wyciągu, wózkiem transportowym i korytkiem z rurami do piasku; zestaw zabawowy FOREST z wieżami, zjeżdżalnią, zjazdem strażackim, przejściem rurowym typu tunel, panelem „sklepik z liczydłem”, wejściem łukowym i po schodkach oraz trapem pochyłym; sprężynowce: bujak podwójny MIŚ, bujak MOTOR i bujak KOŃ. W ramach modernizacji wymieniono piasek na placu zabaw w ilości 140 m3 oraz uszkodzone elementy drewniane pozostałych urządzeń zabawowych. Koszt modernizacji zamknął się kwotą 62 719 złotych.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .