Reklama
IV Rajd Rowerowy w Górce
WYDARZENIA - Szczurowa
wtorek, 17 sierpnia 2021 12:52

Ochotnicza Straż Pożarna w Górce wspólnie z Gminą Szczurowa zaprasza na IV edycję Rajdu Rowerowego „100 km Wolności”, który odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia 2022 roku. Dla uczestników organizatorzy przygotowali dwie trasy - 30 i 70 kilometrów.


Rejestracja uczestników rozpocznie się w niedzielę, od godziny 9:30 przy remizie OSP Górka. Rajd rozpocznie się o godzinie 11:00, a uczestnicy wyruszą w dwie trasy: „Trasa Szlaki Gminy Szczurowa 30 km” oraz „Trasa Szlaki Małopolski 70 km”.  Organizatorzy spotkania przygotowali dla rowerzystów pamiątkowe koszulki, medale, posiłek i opiekę medyczną.
Organizatorem wydarzenia jest Ochotnicza Straż Pożarna w Górce w partnerstwie z Gminą Szczurowa i Gminnym Centrum Czytelnictwa Kultury i Sportu w Szczurowej. Realizację zadania dofinansował Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Powiat Brzeski.


Trasa „Szlaki Gminy Szczurowa” (30 km): do pobrania w załącznikach.”(30 km): Górka, Rząchowa, Strzelce Małe, Strzelce Wielkie, Bratucice, Okulice, Uście Solne, Dąbrówka Morska.

Trasa na 30 km: https://bit.ly/37C6yxS
Trasa „Szlaki Małopolski” (70 km): Górka, Rząchowa, Szczurowa, Niedzieliska, Rudy Rysie, Mokrzyska, Szczepanów, Wokowice, Radłów, Zdrochec, Wietrzychowice, Demblin, Kopacze Wielkie.

Trasa na 70km: https://bit.ly/37tXuvc


Regulamin IV Rajdu Rowerowego: https://bit.ly/3jKzZDI
Rodo: https://bit.ly/3yBoBAg
Zgoda na uczestnictwo w Rajdzie: https://bit.ly/3xBOrmk
Zgoda rodzica (opiekuna) na uczestnictwo w Rajdzie: https://bit.ly/2Xaxymd
Oświadczenie o stanie zdrowia: https://bit.ly/3yxdBUB


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatrbane2

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .