Reklama
W środę rekomendacja zarządu na stanowisko dyrektora szpitala
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 04 października 2021 22:14

Już w najbliższą środę zarząd powiatu brzeskiego rekomenduje swoją kandydatkę na stanowisko dyrektora szpitala – dowiedziała się nieoficjalnie nasza redakcja. Potwierdziły się zatem nasze informacje, z tamtego tygodnia, że na czele ZOZ stanie kobieta. Alicja Syty od ponad dwudziestu lat związana jest ze Starostwem Powiatowym w Brzesku. W imieniu starosty nadzoruje właśnie służbę zdrowia.

 

W środę rekomenduje ją zarząd. Po zarządzie zbierze się Komisja Konkursowa, która oceni jej kandydaturę. Opinia komisji, nawet gdyby była negatywna, nie musi być brana pod uwagę przez zarząd. Z naszych informacji wynika, jednak, że członkowie tegoż będą  rekomendowali jej kandydaturę na stanowisko dyrektora ZOZ, w czwartek ponownie zbierze się zarząd powiatu brzeskiego, który dokona ostatecznego wyboru. Najkrótszy okres, na który może być powołana, wynosi sześć miesięcy. - W ten sposób powiat zakończyłby ten chocholi taniec, zapoczątkowany dość groteskowo przez byłego dyrektora szpitala – mówi nam jeden z brzeskich samorządowców.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .