Reklama
Pijany 42-latek pomylił radiowóz z taksówką
WYDARZENIA - Kronika Policyjna
poniedziałek, 20 grudnia 2010 15:11
W nocy z niedzieli na poniedziałek, tuż przed północą, do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zadzwonił mężczyzna, który zgłaszał interwencję w miejscu zamieszkania. Kiedy na miejsce przyjechał radiowóz, pijany 42-latek zażądał, aby policjanci podwieźli go do sklepu. Jak się okazało mężczyzna wczorajszej nocy imprezował wraz ze swoimi kompanami. Gdy zabrakło im alkoholu, 42-latek postanowił poprosić o pieniądze swoją matkę. Kiedy kobieta mu odmówiła, ten bardzo się zdenerwował. Zaczął straszyć, że zdemoluje dom.

Potem zadzwonił na policję. Jak tłumaczył, liczył na to, że policjanci pomogą mu w zdobyciu pieniędzy od matki. Kiedy doszedł do wniosku, że nic nie wskóra ostentacyjnie zażądał, aby policjanci podwieźli go do sklepu. Teraz za bezpodstawne wezwanie policji mężczyzna odpowie przed sądem.

 [eb]

 


Komentarze (2)

Pseudonim : Bart 20 grudnia 2010 17:41
Jak policjanci pomagają w zdobywaniu pieniędzy?
Pseudonim : ludwik 21 grudnia 2010 08:01
Szkoda matki, ale poza tym bardzo śmieszna historia

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .