Reklama
Zderzenie trzech samochodów w Tymowej
WYDARZENIA - Kronika Policyjna
czwartek, 30 grudnia 2010 21:22
koljzjatymowaNa drodze W-966 doszło do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów. Do szpitala trafiła kobieta oraz miesięczne dziecko. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 13.30 w miejscowości Tymowa. Kierująca samochodem marki VW Passat skręcając w drogę podporządkowaną w kierunku Iwkowej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem vw golf. Pojazdy zderzyły się czołowo, a następnie uderzyły w stojący na skrzyżowaniu samochód. W wyniku zdarzenia do szpitala została zabrana kierująca passatem oraz miesięczne dziecko przewożone w tym samochodzie. Na szczęście obrażenia jakie doznały uczestniczki nie były groźne. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

[eb]

Komentarze (1)

Pseudonim : wszoku 30 grudnia 2010 22:12
Panie Rzeczniku policji! Jak to możliwe, że wypadek, gdzie miesięczne dziecko zostało zabrane do szpitala, zakończono mandatem???????
Albo ten, kto opisywał zdarzenie, opisał je za bardzo kolorowo (była to naprawdę mała stłuczka), albo ktoś poszedł na łatwiznę, olewając dalsze czynności (zdjęcia, tzw. oględziny, itp).
Czaszka dziecka miesięcznego jest delikatna, uszkodzenia mogą dać znać o sobie po pewnym czasie.
Coś mi nie gra w tej informacji.

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .