Reklama
Brzeski fotograf znów wśród najlepszych w Polsce
KULTURA - Aktualności
sobota, 08 lutego 2020 22:51

Pochodzący z Brzeska fotoreporter Piotr Tracz został nominowany w dorocznym konkursie Stowarzyszenia Fotoreporterów. Piotr Tracz, to zeszłoroczny laureat tego konkursu w kategorii na najlepszy reportaż w Polsce. W tym roku brzeszczanin został nominowany w kategorii najlepsze zdjęcie sportowe, jego zdjęcie znalazło się wśród 4 najlepszych zdjęć o tematyce sportowej w Polsce, które zostały zrealizowane w 2019 roku. Finałowa gala odbędzie się 15 lutego w Warszawie. Oprócz Tracza, do nagrody za najlepsze zdjęcie roku, zostali nominowani: Piotr Dymus, Rafał Oleksiewicz, Aleksandra Szmigiel.

Piotr Tracz. Fotograf freelancer, dokumentalista. Zdobywca kilkunastu nagród w najważniejszych konkursach fotograficznych. Sześciokrotny finalista najbardziej prestiżowego konkursu - Grand Press Photo, a także: Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Nagrody im. Krzysztofa Millera, którą przyznaje Gazeta Wyborcza, BZ WBK Press Foto, nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego PAP, WKF National Geographic, Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .