Reklama
Borzęcin. Zamieszkaj w tej uroczej gminie
WYDARZENIA - Borzęcin
poniedziałek, 13 lipca 2020 22:54

Bliskość autostrady, piękne krajobrazy, dynamicznie rozwijająca się gmina, która zapewnia doskonałą infrastrukturę drogową, komunalną, oświatową, kulturalną czy sportowo – rekreacyjną, przyjazny urząd – to atuty gminy Borzęcin. I nie jest to bynajmniej frazes potrzebą chwili, ale fakty.Budowa własnego domu w spokojnej okolicy, najlepiej na peryferiach miasta, ale z dala od zgiełku i ciasnego mieszkania - to marzenie wielu z nas. Przed budową musimy jednak najczęściej zmierzyć się z zakupem działki. Gmina Borzęcin wychodząc naprzeciw zainteresowaniu mieszkańców regionu przygotowała ofertę atrakcyjnie położonych działek budowlanych w miejscowości Łęki, w odległości 6 i 8 kilometrów od miasta Brzeska.


- Odpowiadając na liczne zapytania wydzieliliśmy 26 działek budowlanych w miejscowości Łęki, przy drodze w kierunku Szczepanowa i w pobliżu kompleksu leśnego. Ponadto przy Łowisku Specjalnym „Zbyszko”, w odległości około 1 km od Szczepanowa, w równie atrakcyjnej lokalizacji przygotowujemy do sprzedaży kolejnych 8 działek. Jako, że zależy nam na rozwoju indywidualnego budownictwa mieszkaniowego, a zarazem zwiększeniu liczby mieszkańców gminy Borzęcin cena do przetargu jest zachęcająca i wynosi odpowiednio 2500 złotych za ar w przypadku pierwszej lokalizacji oraz 2600 złotych za ar dla działek przy łowisku – mówi Janusz Kwaśniak, wójt gminy Borzęcin.
Najbliższe przetargi ustne nieograniczone (tzw. licytacje) odbędą się 9, 10 oraz 13 lipca. Aby do nich przystąpić należy wpłacić wadium odpowiednio w terminach: do 2 i 6 lipca. Szczegółowe informacje na temat przetargów można uzyskać na stronie internetowej www.borzecin.pl, w BIP oraz w Urzędzie Gminy Borzęcin. Gmina w swojej ofercie ponadto posiada atrakcyjne działki budowlane w Borzęcinie – Łazach, dla których niebawem ogłoszone zostaną przetargi. Działki te położone są w w spokojnej okolicy i w sąsiedztwie kompleksu leśnego. Do sprzedaży przygotowywanych jest również 27 działek budowlanych o powierzchni w przedziale od 977 m2 do 1816 m2 na osiedlu w Borzęcinie Górnym, za aktualną zabudową w stronę Czarnawy. Wszystkie zbywane działki budowlane posiadają decyzje o warunkach zabudowy, na podstawie których można szybko i bezproblemowo uzyskać pozwolenie budowlane i rozpocząć planowaną budowę. Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Borzęcin pod nr tel.(14) 684 63 70.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .