Reklama
Szczucin. Dezynfekcja w centrum
WYDARZENIA - Region Dąbrowski
poniedziałek, 02 listopada 2020 21:07

To była wielka akcja. W trosce o zdrowie mieszkańców naszej gminy w dniu 24 października w godzinach południowych jednostka OSP Szczucin przeprowadziła dezynfekcję przestrzeni publicznej w gminie Szczucin. Zdezynfekowano m. in. przystanek autobusowy w rynku oraz przy DK nr 73 w okolicach Muzeum Drogownictwa, ławki na płycie rynku, poręcze w okolicy przedszkola, szkoły oraz przy Urzędzie Miasta i Gminy, sprzęt sportowym i ławki przy Orliku a także przy toalecie publicznej.

Do dezynfekcji został użyty sprzęt który został pozyskany do walki z COVID tj. opryskiwacz spalinowy oraz specjalny środek odkażający, który jest bakteriobójczy, wirusobójczy i grzybobójczy, a przy tym jest przyjazny dla ludzi i zwierząt. Jeśli zajdzie taka potrzeba to tego typu akcję będą przeprowadzone po raz kolejny. Sprawa zdrowia i życia mieszkańców jest najważniejsza. Dlatego na tym nie oszczędzamy. Cały czas apeluję do mieszkańców o zachowanie procedur, zachowanie dystansu społecznego, unikanie tłumu. Ci, którzy nie muszą, niech nie wychodzą z domu – apeluje burmistrz Jan Sipior.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .