Reklama
Powiat Brzeski. Laptopy od marszałka
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 09 lutego 2021 00:00

Niedawno w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku odbyło się oficjalne przekazanie 46 laptopów dla szkól branżowych i techników powiatu brzeskiego. Sprzęt o wartości przekraczającej 150 tys. złotych na ręce starosty brzeskiego Andrzeja Potępy przekazała Marszałek Województwa Małopolskiego Marta Malec-Lech. Sprzęt jak narazie będzie stanowił dodatkowe wsparcie podczas zajęć zdalnych, a następnie trafi do specjalistycznych pracowni edukacyjnych rozwijających umiejętności praktyczne naszych uczniów.


Zakup został zrealizowany w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia zawodowego w Małopolsce II" (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego), a koszt jednego laptopa wynosi 3300 złotych. Komputery trafią do uczniów uczęszczających do: Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku, Zespołu Szkół w Szczurowej, Zespołu Szkół w Czchowie oraz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze. Podczas spotkania dyrektorzy szkół otrzymali z rąk pani Marszałek oficjalne protokoły


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .