Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Reklama
Wystawa z Dębna do Brzeska
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 09 marca 2021 00:21

Lucyna Maria Batko, mieszkanka gminy Dębno, wystawia swoje prace w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku. Autorka zaprasza do obejrzenia wystawy „Gobeliny”. Warto dodać, że ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających od 8 marca do 16 kwietnia 2021 r. w godzinach pracy biblioteki w sali 101 (I piętro). Jak mówią w PiMBP w Brzesku, ze względu na ograniczenia epidemiologiczne wystawa dostępna jest jedynie zwiedzanie indywidualne z zachowaniem ogólnie obowiązujących przepisów.

Warto dodać, że artystka, absolwentka Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu, poświęciła swoją działalność tkaninom, głównie gobelinom. Pracowitość i temperament, zdolność i wytrwałość oraz doskonała znajomość przedmiotu przyniosły zadziwiające, doceniane efekty. Tkaniny artystyczne powstające w ramach pracy, między innymi dla „Wandy” i „Cepelii”, wędrowały w szeroki świat, znajdują się w kolekcjach prywatnych i muzeach. We współpracy z innymi artystami powstały serie tkanin niezwykłych, zawsze unikalnych. W przygotowaniu seria „Batkanów”.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .