Reklama
Szczurowa. Będą kolejne laptopy do zdalnej nauki
WYDARZENIA - Szczurowa
poniedziałek, 05 kwietnia 2021 10:42

Wójt Zbigniew Moskal odebrał symboliczny czek na kwotę blisko 75 tysięcy złotych. Dzięki tej promesie gmina zakupi komputery do zdalnej nauki dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych.


Podczas spotkania w Powiatowym Centrum Edukacji członkini zarządu Województwa Małopolskiego Marta Malec-Lech wręczyła samorządowcom symboliczne czeki na zakup sprzętu komputerowego do nauki zdalnej. Gmina Szczurowa otrzymała 74 864,15 zł. Dofinansowanie pozyskano w ramach projektu grantowego z „Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja Szkół i Placówek Oświatowych” – Grant Nr 1.
To już kolejne środki zewnętrzne pozyskane przez gminę Szczurowa na zakup urządzeń dla uczniów z naszej gminy. W ciągu minionego roku pozyskano blisko 135 tysięcy złotych za które zakupiono 80 laptopów. Zostały one przekazane dzieciom i młodzieży na czas nauki zdalnej. (pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .