Reklama
Czchów. Nabór do „Muzyka”
WYDARZENIA - Czchów
niedziela, 16 maja 2021 00:00

Flet, Obój, Klarnet, Saksofon, Trąbka, Puzon, Perkusja, Organy, Fortepian, Akordeon, Gitara, Skrzypce, Altówka i Wiolonczela – na takich instrumentach można nauczyć się gry w Szkole Muzycznej I stopnia w Domosławicach. Nauka odbywa się nie tylko w placówce, ale także w jej filiach, zlokalizowanych w Tęgoborzu, Gromniku, Paleśnicy, Gnojniku, Dobrocieszu, Porąbka Uszewskiej, Milówce oraz Wojniczu. Jak mówi Kazimierz Wojnicki: nauka gry na instrumentach uczy cierpliwości, poprawia koncentracje, ćwiczy pamięć i rozwija inteligencje.

Dzieci i młodzież mogą wybrać spośród czternastu instrumentów. Cykl sześcioletni przeznaczony jest dla dzieci rozpoczynających naukę w wieku od 7 do 10 lat, natomiast cykl czteroletni przeznaczony jest dla dzieci rozpoczynających naukę w wieku od 8 do 16 lat. Dziecko wybiera instrument główny oraz instrument dodatkowy – drugi. Wniosek o przyjęcie dostępny jest na stronie internetowej szkoły oraz na fanapage na FB. Rekrutacja do 25 czerwca 2021 roku. Nagroda-niespodzianka" w postaci 20 zaproszeń na Koncert w Filharmonii Krakowskiej dla pierwszych kandydatów, którzy zgłoszą się do naszej Szkoły, rozeszła się w mgnieniu oka. Mamy jednak dobre informacje. Jednak śledźcie uważnie wszystkie informacje, ponieważ to nie koniec niespodzianek – zapowiadają w szkole.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .