Reklama
Gmina Dębno. Przedłużenie terminu konkursu
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 06 czerwca 2021 11:19

Przypomnijmy, Wiesław Kozłowski, wójt Dębna objął swoim honorowym patronatem konkurs fotograficzny. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest złożenie zgłoszenia konkursowego do dnia 31 lipca 2021 r. do godz. 14:00. Zgłoszenie należy dostarczyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Zgłoszenie do Konkursu Fotograficznego ,,Sercem i Migawką czyli Gmina Dębno w kadrze”. Zgłoszenie należy złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Dębno wrzucając kopertę do skrzynki znajdującej się na parterze budynku Urzędu Gminy lub w pok. nr 212A bądź też wysyłając pocztą tradycyjną na adres Urząd Gminy w Dębnie, Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno.

Zgłoszenie o którym mowa powinno zawierać: wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia, podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, podpisaną umowę o przekazanie praw autorskich w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, Nośnik CD bądź pendrive zawierający folder z pracą konkursową podpisany w sposób następujący: Praca konkursowa_Nazwisko Imię np. Praca konkursowa_Kowalski Jan. Folder powinien zawierać zdjęcia w wersji elektronicznej o preferowanych parametrach: rozdzielczość nie mniejsza niż 300 DPI, nie mniej niż 3000 px na dłuższym boku, pliki w formacie JPG, Fotografie muszą być wykonane na terenie gminy Dębno. Praca powinna zawierać od 3 do 10 zdjęć zgłoszonych do Konkursu. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .