Reklama
Sprawcy licznych kradzieży i włamań zatrzymani
WYDARZENIA - Czchów
piątek, 23 stycznia 2009 20:11

Od dłuższego czasu policjanci powiatu brzeskiego poszukiwali sprawców licznych kradzieży i włamań do pomieszczeń gospodarczych, jak również sprawców kradzieży dużych ilości paliwa ze sprzętu ciężkiego. W lipcu ubiegłego roku policjantom Komisariatu Policji w Czchowie udało się wreszcie trafić na trop przestępców. Podejrzenia zaniepokojonego mężczyzny, któremu sprawcy oferowali do zakupienia skradzione przedmioty z kolejnego włamania potwierdziły się. Dalej już skuteczne działania i ustalenia operacyjne czchowskich policjantów sprawiły, iż doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie przedmiotowych kradzieży i włamań. Jak się okazało mężczyźni po próbie pozbycia się kradzionego mienia oddalili się samochodem w kierunku miejsca zamieszkania. Na ich nieszczęście kierujący samochodem w pewnym momencie stracił panowanie nad kierowanym pojazdem w wyniku czego pojazd dachował.

 
Policja szuka świadków wypadku
WYDARZENIA - Czchów
piątek, 23 stycznia 2009 19:55

Policjanci Komisariatu Policji w Czchowie poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło w dniu 27 grudnia 2008 roku około godziny 1.00 w miejscowości Czchów na drodze K-75 w pobliżu dyskoteki. 21-letni mężczyzna idąc poboczem drogi został potrącony przez kierującego n/n pojazdem, w wyniku czego pieszy doznał obrażeń ciała. Ewentualni świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Czchowie nr tel. 66-63-007, dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Brzesku – nr tel. 66-26-222 lub 997.

 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 następna > ostatnia >>

Strona 74 z 74

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .