Reklama
Królewskie zmagania
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 28 czerwca 2021 11:53

Już w niedzielę, 4 lipca 2021 roku w Sali Imprez Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie rozegrane zostaną zawody w ramach Otwartych Mistrzostw Małopolski w Szachach Szybkich P-15. Początek zmagań, którym patronuje wójt Janusz Kwaśniak, o godzinie 10.

 
Akademia Piłkarska Champions Brzesko zaprasza na profesjonalne treningi
SPORT - Aktualności
czwartek, 30 lipca 2020 23:25

AP CHAMPIONS BRZESKO, SZKÓŁKA POSIADAJĄCA SREBRNY CERTYFIKAT  PZPN ogłasza nabór dla roczników 2006 do 2016.

 
Zapowiada się wyjątkowy rok pod względem imprez sportowych
SPORT - Aktualności
środa, 05 lutego 2020 21:38

Rok 2020 w Gminie Borzęcin pod względem ilości i jakości imprez sportowych zapowiada się bardzo ekscytująco! Wójt Janusz Kwaśniak podkreśla, że imprezy przygotowano nie tylko z myślą o mieszkańcach. - Zapraszam wszystkich miłośników rekreacji i dobrej zabawy do Borzęcina – mówi naszej redakcji.

 
Gnojnik. Gala boksu
SPORT - Aktualności
piątek, 18 października 2019 00:00

To będzie prawdziwa uczta dla miłośników boksu. Już w sobotę 19 października odbędzie się Gala Bosku w Gnojniku. O godzinie 12. rozpoczną się finały Międzynarodowego Grand Prix Małopolski w Boksie. Gościem honorowym będzie Mariusz Wach. W przerwach zaplanowano występy miejscowych zespołów artystycznych. Zawody będą otwierały zawodnikom przepustkę do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Dodajmy, że Mistrzostwa w Gnojniku zagościły na stałe w kalendarzu imprez sportowych odbywających się w gminie. – W tym roku po raz kolejny odbędą sie zawody – mówi wójt Sławomir Paterek. – Gwiazdą imprezy będzie w tym roku znakomity pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników pięściarstwa z naszego regionu na zawody.

 
Okocimski Brzesko wygrał Małopolska Cup
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 18:17
Finał dziecięcego turnieju piłkarskiego zakończył się bezbramkowym remisem. Rzuty karne lepiej (3:2) wykonywali młodzi brzeszczanie, pokonując Dunajca Nowy Sącz.
 
Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - to już trzecia edycja
SPORT - Aktualności
wtorek, 19 marca 2019 08:54

Już 21 marca rusza kolejna odsłona akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski.
Spacerujesz? Biegasz? Uprawiasz nordic walking? A może jeździsz na rowerze? Zapraszamy Cię do wspólnego pokonywania kolejnych kilometrów. Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski to jedyna tego typu Akcja w regionie. Ta oryginalna forma aktywności przez pół roku mobilizuje Mieszkańców Powiatu Brzeskiego do wzięcia udziału w zdrowej rywalizacji z możliwością komentowania, porównywania wyników i podglądania osiągnięć innych zawodników. Każdy uczestnik posiada własny profil, na którym publikuje kilometry, czas oraz trasę, jaką przebył.

 
Alpejskie zmagania
SPORT - Aktualności
piątek, 15 marca 2019 23:30

Około 120 narciarzy z powiatu brzeskiego wzięło udział w XVII Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbyły się w Kluszkowcach. Wart dodać, że organizatorami były brzeskie starostwo, gmina Brzesko oraz Okocimski Klub Narciarski. - Cieszy nas ta wysoka frekwencja, bo kiedy przed laty rozpoczynaliśmy przygodę z narciarstwem alpejskim było nas tylko kilkanaście osób – wspomina Kazimierz Brzyk.

 
Gmina Dębno. Królewskie zmagania
SPORT - Aktualności
środa, 13 marca 2019 01:26

Bartosz Pięta wygrał Indywidualny Trniej Szachów Szybkich P -15 pt. „Z szachami na Ty” o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego.  Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno. Zwycięzca turnieju otrzymał Puchar Wójta Gminy Dębno, zawodnicy za miejsce I-III otrzymali statuetki szklane, medale, piłki do piłki nożnej Adidas Telstar, a wszyscy zawodnicy za miejsca I-VI otrzymali dyplomy, słodycze i kubki termiczne „Barcelona”. Nagrody wręczył Wójt Gminy Dębno – Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska. Turniej przygotował i zorganizował opiekun UKS „ATLAS” – Jaromir Radzikowski. Nagrody ufundował Wójt Gminy Dębno – Wiesław Kozłowski i sponsorzy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 69

pr082021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .